447 אמצעי לחימה , 240 רובים ואקדחים ו605 חשודים עצורים

תפיסות נשק ביישובים צילום משטרת ישראל

פעילות רחבת היקף במחוז הצפוני למיגור תופעת האלימות בחברה הערבית, במהלך תקופה של שלושה חודשים בלבד

במהלך פעילות מבצעית שביצעו שוטרי משטרת ישראל במחוז הצפוני בכפר דיר אלאסד נתפס נשק מסוג גלוק בתוך מפעל לפירוק עופות, כנגד החשוד תושב דיר אל אסאד בן 53  הוגש כתב אישום בגין נשיאת נשק שלא כדין וקשירת קשר לביצוע פשע.

בתאריך 09.03.22 התרחש אירוע ירי בכפר במג'ד אל כרום, כתוצאה ממנו נפצע אדם אחד באורח קשה.

בעקבות האירוע הוזנקו למקום כוחות משטרה ומשמר הגבול שהחלו בביצוע סריקות באזורים הסמוכים. במהלך הסריקות זיהה כוח לוחמים של משמר הגבול בכפר דיר אל אסד אדם חשוד שמהר לברוח כאשר הבחין בכוח . האיש נכנס למפעל העופות לחפש מסתור, אך בזכות תגובתם המהירה של הלוחמים החשוד נעצר כשהוא מחזיק את האקדח בידו.

ממשטרת ישראל נמסר: "פעילות זו מתווספת לפעילות רחבת היקף במחוז הצפוני למיגור תופעת האלימות בחברה הערבית, במהלך תקופה של שלושה חודשים בלבד ומתחילת השנה נתפסו במחוז הצפוני 447 אמצעי לחימה ביניהם 240 רובים ואקדחים ונעצרו 605 חשודים.

פירוט התפיסות: 85 רובים , 155 אקדחים , 174 רימונים, 21 מטענים ו – 13 לבנות חבלה".

עוד מציינים במפקדת המחוז הצפוני כי "נשק שנתפס היום לא יהרוג  מחר – שוטרי מחוז צפון נלחמים מלחמת חורמה כנגד תופעת הנשק הבלתי חוקי בחברה הערבית זאת על פי מדיניות מפקד מחוז צפון ניצב שמעון לביא 'לייבש את הביצה ולא רק לתפוס את היתושים' , השוטרים שנמצאים בחזית המאבק חותרים למגע ונאבקים על כל תפיסת כלי נשק ופועלים במגוון אמצעים מתקדמים לאתר את העבריינים שנמצאים בדרכם לבצע ירי ולתפוס אותם על חם."

עליזה רוזן הברמן

Read Previous

קנסות בסך עשרות אלפי שקלים בפשיטת ענק על עסקים בכרמיאל ויישובי האזור

Read Next

גאווה לכרמיאל גאווה למחול העממי והמקצועי בישראל

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.

נגישות