תגבור הכוננות ונוכחות כוחות ביטחון מתוגברים בעיר

ברקע הפיגועים הקשים במוקדי ערים בהן מתקיימים חיים משותפים עם השכנים הערביים, לקראת חודש הרמדאן וחג הפסח הקרב

בעקבות הפיגועים האחרונים בבאר שבע ובחדרה, בהם נרצחו שישה ישראלים, בצל החשש לעימותים בין יהודים וערבים, מניסיון העבר, הוחלט להגביר את הכוננות והנוכחות של כוחות הביטחון וצוותי השיטור העירוני בתוך כרמיאל.

החשש מהסלמה ביטחונית, פיגועים נוספים ועימותים בין יהודים וערבים עמדו במרכזה של פגישה שהתקיימה בין ראש העירייה משה קונינסקי ומפקד משטרת כרמיאל סנ”צ מורדי אלקובי ביום שני השבוע.

סנ”צ מורדי אלקובי הסביר אודות הפעולות המידיות שננקטו בהתחשב במיקומה של כרמיאל: “כמה יעודים ברמות השונות מחוז, מרחב, תחנת כרמיאל, נכנסנו למוד של בט”ש ברמה הכי גבוהה, להתעסק בביטחון הציבור ברמות של הפלילי ברמה הביטחונית, מהבוקר אנחנו פרוסים במוסדות החינוך יחד עם השיטור העירוני, הקפדתי שיעברו בכל בתי הספר ויתדרכו את המאבטחים האזרחים, וכך בכל מקומות הומי קהל, ביג, אקדמיה, גן העיר, לב העיר, תחנת הרכבת והאוטובוסים.

משה קונינסקי וסנצ מורדי אלקובי

תחנת כרמיאל כוללת גם את הכפרים הדרוזים שהם ביטחוניים, בית ג’אן, סג’ור וראמה, שפחות מטרידים בהיבט הביטחוני, ולכן כלל הכוחות הפועלים בתחום הפשיעה ובריונות כביש, הוסתו לטובת כרמיאל למתן ביטחון לתושבי העיר.

מחסומים בכניסה לעיר?

הכניסה לעיר חופשית אבל יש גם יש סוג של מחסומים, המיון סלקטיבי, אנחנו לא רוצים לפגוע בחופש התנועה של הציבור. לא רוצה להפוך את כרמיאל למבצר אין יוצא ואין בא.

כרמיאל מרושתת היטב במצלמות ואנחנו יודעים לשלוט גם בוויזואליה. אנחנו עובדים בשיתוף מלא עם המוקד.

משה קונינסקי: “בפגישתנו סוכם כי מפקד תחנת המשטרה בעיר יפעל לתגבור כוחות הביטחון ברחבי העיר, במקומות הומי קהל, יתקיים בידוק מוגבר ונוכחות בצירים. העירייה תתגבר את פעילות השיטור הקהילתי.”

עליזה רוזן הברמן

Read Previous

מירוץ גולני ה-31 בכרמיאל

Read Next

נשים מובילות שינוי אזורי

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.

נגישות