שירות לאומי בגרעין עירוני של אלו"ט

נמרוד זיגלמן עמותת אלוט עם מתנדבות שירות לאומי קרדיט יחצ אלוט

מסגרות לפעוטות ולילדים על הרצף האוטיסטי נפתחות לבני  ובנות השירות הלאומי

בשנה הקרובה צפויה אלו"ט לפתוח לראשונה גם גרעינים עירוניים במסגרתן יינתן מענה גם במסגרות אלו"ט בשעות הבוקר והצהריים, וגם במסגרת הקהילה והרשות בשעות אחר הצהריים והערב כאשר המיקוד יהיה בפעוטות, ילדים ונוער על הרצף האוטיסטי ובני המשפחות. מדובר במסגרת חדשה של מעטפת ופיתוח מקצועי הכוללת מלגות לימודים, חינוך פיננסי לאורך השירות והכוונה תעסוקתית במקצועות הבריאות בהן עוסקת אלו"ט.

השירות הלאומי הוא אפיק מקביל לשירות הצבאי, עבור מי שאינו מחויב בו. לאלו"ט (אגודה לאומית לילדים ובוגרים עם אוטיזם) אפשרויות שירות רבות עבור בני ובנות השירות הלאומי במסגרות אלו"ט ברחבי הארץ ממשגב בצפון ועד צאלים בדרום כולל פעילות עם כל קשת האוכלוסיות בהן מטפלת העמותה.

כיום מועסקות באלו"ט מנהלות ונשות מקצוע מומחיות שהחלו את דרכן כבנות שירות, התאהבו במקצוע. אלו"ט מציגה מסלולים רבים ומגוונים להמשך העסקה גם בתום השירות, בעבודה מועדפת, בשילוב לימודים אקדמאיים ומתן סיוע ומלגות.

מתדנבות שירות לאומי באלוט קרדיט יחצ אלוט

ראש תחום התנדבות ומעורבות חברתית  נמרוד זיגלמן: "בנות ובני השירות של אלו"ט הם חלק בלתי נפרד מהמארג העוטף את הילדים והבוגרים על הרצף האוטיסטי במסגרות השונות. אנחנו מצדנו מחזקים בשנת הפעילות הזו את סל הכלים עמו יוצאת בת השירות בתום שנתיים של עשייה ותרומה. ברגישות יוצאת דופן מביאות עמן בנות השירות ערך רב לילדים, לבוגרים וגם למשפחות שזוכות להרבה נחת בזכותן."

אלו"ט, האגודה הלאומית לילדים ובוגרים עם אוטיזם

מובילה את הטיפול בילדים ובוגרים עם אוטיזם כבר כמעט 50 שנה. העמותה מטפלת בפעוטות וילדים על הרצף במאות גני תקשורת ומעונות יום שיקומיים בכל הארץ ומקדמת את זכויותיהם.

עליזה רוזן הברמן

Read Previous

המבנה חדש וייחודי לבית הספר ניצנים

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.

נגישות