שוטר נדקר במהלך מעצר חמוש שהתבצר

מפכל המשטרה מבקר את רסב אוזן פרופ' סוסטיאל ודר ח'טיב צילום רוני אלברט

רב ניצב יעקב שבתאי ללוחם היס"מ רנ"ג איציק אוזן מכרמיאל : "גאה בך ומחזק אותך"

ביום רביעי ה-7.9.22 בשעות הערב התקבל דיווח אודות גבר בשנות ה- 60 לחייו המתבצר כשהוא חמוש בסכין, בתוך חדר בבית משפחתו בישוב נחף.

כוחות משטרה הגיעו למקום ויחד עם צוות מו״מ ניסו לדבר על ליבו,  ולהניא אותו מפגיעה בעצמו או באחרים, לבסוף בשל חשש שיפגע בעצמו פרצו השוטרים לחדר. במהלך הפריצה נדקר אחד השוטרים בחזה על ידי החשוד. בשל כך פונה במצב בינוני עד קשה למרכז הרפואי לגליל נהריה שם נותח מיד עם הגעתו ובהמשך הועבר לאשפוז במחלקה הכירורגית.

השוטרים השתלטו על החשוד תוך שהם יורים מה שגרם לפציעתו בדרגה קלה . הרקע לאירוע נבע מחששו של החשוד כי יישלח לאשפוז בכפיה על ידי בני משפחתו בשל מצבו הנפשי. החשוד נעצר והועבר לבית החולים לטיפול רפואי.

בהמשך התברר כי הלוחם הפצוע הוא מפקד צוות הימ"מ רס"ב איציק אוזן מכרמיאל.

חבריו ליחידה של רס"ב אוזן דאגו למצבו, ביקרו אותו באופן סדיר מאז הפציעה, כך גם חבריו ומשפחתו.

ביום שני השבוע זכה איציק לביקור של מפכ"ל המשטרה רנ"צ יעקב שבתאי. במהלך ביקורו שמע המפכ"ל מהשוטר על הליך השיקום וההחלמה, העניק לו ספר תהילים עם הקדשה אישית.

המפכ"ל שיבח את תגובת השוטר בשטח, איחל לו החלמה מהירה והבטיח כי יקבל מהמשטרה את כל המעטפת והסיוע הנדרשים.

במרכז הרפואי לגליל קיבלו את פני המפכ"ל , מנהל המערך הנוירוכירורגי ומשנה לדיקן הפקולטה לרפואה של אוניברסיטת בר-אילן בגליל, פרופ' ז'אן סוסטיאל; סגן מנהל מחלקת כירורגיה א', ד"ר כמאל חטיב, ועוזרת בכירה למנהל המרכז הרפואי, מיטל אשור.

ד"ר חטיב עידכן את המפכ"ל על מצבו הרפואי של השוטר, שנפגע בכתף ובבטנו, ואמר כי חל שיפור משמעותי במצבו והוא עשוי להשתחרר בהקדם.

עליזה רוזן הברמן

Read Previous

סכסוך על מכרזי הסעות בכרמיאל הוביל להשלכת רימון

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.

נגישות