פתיחת תערוכת “תתארו לכם עולם” בכרמיאל

התערוכה המרהיבה תשלב בין יצירות אמנות לשירים ישראליים מגוונים, שנכתבו על ידי יוצרים ויוצרות ישראליים. התערוכה תציג את יצירותיהם של 59 אמנים מכל רחבי הארץ, שהגיבו ל”קול הקורא” והתקבלו לתערוכה.

בתערוכה יוצגו מגוון רחב של יצירות במדיות שונות, כולל ציורי שמן, אקריל, אקוורל, רישום ופחם, קולאז’ים ופסלים.

המגוון הרחב של היצירות מאפשר לכל אוהבי האמנות למצוא משהו שמתאים לטעמם ולתחושותיהם.
פתיחת התערוכה הרשמית תתקיים ביום שישי, ה-21 ליוני 2024, בשעה 11:00 בבוקר. בפתיחה החגיגית יהיה כיבוד, שתייה, מוזיקה חיה ואווירה מדהימה!

בנוכחותם של האמנים המציגים, קולגות מעולם התרבות, חובבי אומנות, צלמים ותקשורת. זוהי ההזדמנות המושלמת להתרשם מהיצירות המרהיבות ולשוחח עם האמנים המציגים.

אוצרות התערוכה, שירי מאיר, רונית איציקזון פלדמן , חביבה איציקזון ושני קורלנד, עבדו במקצועיות רבה כדי לבחור את היצירות המרתקות והמגוונות ביותר לתערוכה.

הם דאגו ליצור חוויה אמנותית מרהיבה ומרגשת, שתשאיר את המבקרים עם תחושה של השקפה חדשה ומרתקת על העולם.

תערוכה זו מתאימה במיוחד לחובבי האמנות, אמנים ואמניות מכל הארץ, וכן לתקשורת המתעניינת בתחום. היא מציעה לציבור הרחב הזדמנות ייחודית להתרשם מיצירות מרהיבות ולהתרשם מהשילוב המעניין של השירים הישראליים המרגשים שמלווים אותן.

התערוכה תישאר פתוחה למבקרים מה-21 ליוני עד ה-15 לאוגוסט 2024. זוהי הזדמנות נהדרת לבקר את התערוכה במהלך הקיץ וליהנות מהיצירות המרהיבות שמוצגות בה.

בואו לגלריית WeArt בכרמיאל ותתארו לכם עולם חדש ומרתק שמשלב בין אמנות ומוסיקה ישראלית מרהיבה. התערוכה מציעה חוויה אמנותית מרהיבה ומרגשת, שתשאיר אתכם עם תחושה של השקפה חדשה ומרתקת על העולם.

גלריית WEART מוקדשת לטיפוח קהילת אמנות תוססת על ידי הצגת יצירות אמנות חדשניות ומעוררות מחשבה. באמצעות תערוכות, תוכניות חינוכיות ומעורבות קהילתית, גלריית WEART שואפת להעשיר את הנוף התרבותי של כרמיאל והסביבה, יש אומנות טובה ואיכותית בפריפרייה.

בנוסף בגלריית WEART יש סדנאות וקורסים לאומנות, אירועים פרטיים, אירועי חברה, סיורי תרבות, ימי גיבוש, ועוד ועוד…

למידע נוסף על “תארו לכם עולם” ועל אירועים נוספים המתקיימים בגלריית WEART, אנא בקרו באתר האינטרנט שלנו.

יצירת קשר:
גלריית WEART
רחוב היוצרים 18, כרמיאל
[email protected]
אתר אינטרנט we-art.co.il

הגליל.נט

Read Previous

מאבדים את הצפון, הקרב על הבית

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נגישות