הגליל.נט – מבית עיתון קול כרמיאל והגליל

פשע שנאה ביישוב כמאנה שבמועצה האזורית משגב

אלמונים ניקבו צמיגים של כ-20 כלי רכב בכפר הבדואי כמאנה השייך למועצה האזורית משגב. במקום גם רוססה הכתובת: "די להתבוללות". המשטרה פתחה בחקירה.

היום (שישי) לפנות בוקר, בכפר כאמנה, נוקבו גלגלים של כ-20 כלי רכב. במקום גם רוססה כתובת: "די להתבוללות". כוחות משטרה הוזנקו למקום, אספו ממצאים בזירה ופתחו בחקירת האירוע.

בהמשך הוקם במקום חפ"ק בפיקוד משטרת ישראל, חוקרים מהיחידה לפשיעה לאומנית מנהלים חקירה רחבת היקף. כוחות משטרה נמצאים בכפר ולמקום הוזמנו נציגי מס רכוש במטרה לחזק את בטחון התושבים, ולסייע להם בתיקון הנזקים והחזרת המצב לקדמותו.

ראש המועצה האזורית משגב דני עברי וסגנו אחמד סואעד בתגובה: "אלף משפחות גרות על הר כמון, חצי יהודים וחצי ערבים. כולם תושבי מועצה אזורית משגב. משגב היא מועצה מעורבת. הר כמון הוא הר מעורב. עבריינים גזענים חשוכים פורעי חוק שינסו להפר את השקט והשיתוף ששורר בין יהודים לערבים לא יצליחו. טרוריסטים מכל הסוגים לא יכתיבו לנו את חיינו".

ממשטרת ישראל נמסר: "משטרת ישראל רואה בחומרה ותוקיע כל פשעי שנאה לאומנית ויפעילו יחד עם גורמים נוספים את כל האמצעים שברשות לאיתור זהות החשודים ולהבאתם לדין."

עליזה רוזן הברמן

Read Previous

עין כרמים – חוזרים לשגרה

Read Next

נתפללה – בקרוב השיר שיושר ויתנגן לא רק בימי זיכרון

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן