פורטל חדשות הגליל.נט

עיריית כרמיאל מובילה כבר יותר מחודש תיקון בחוק עזר שיאפשר הוזלה אוטומטית לבעלי עסקים בשיעור של 25% בתשלום אגרת השילוט

ראש העיר משה קונינסקי ועיריית כרמיאל פעלו ופועלים ללא ליאות מתחילת משבר הקורונה למציאת מתן פתרונות והקלות לבעלי עסקים כמובן עפ"י וכמתחייב בחוק ובהם:

הוקם קניון וירטואלי לעסקים, יוזמה להוצאת שולחנות למסעדות למתחם הציבורי ללא עלות, קידום קמפיין ציבורי שכותרתו: 'קונים בכרמיאל", כאשר כל בעלי העסקים שביקשו פריסת חובות ותשלומים נענו בחיוב ועוד

ראש העיר משה קונינסקי: "אנחנו מובילים כבר יותר מחודש תיקון בחוק עזר שיאפשר הוזלה אוטומטית לבעלי עסקים של 25% בתשלום אגרת השילוט ועושים כאמור כל שביכולתנו על מנת להקל על בעלי העסקים בעיר בתקופה מאתגרת זו של הקורונה".

בנוסף, אומר ראש העיר: "בפורום ראשי הרשויות שבו אני שותף הוצע לפני כחודש וחצי ע"י ראשי ערים לקדם שינוי בחוקי העזר העירוניים ולהתאימם לחוק ההסדרים במשק המדינה (הנחה/פטור בארנונה) בעקבות תקופת הקורונה".

משה קונינסקי, מדגיש: "לנוכח העובדה כי מדובר בהליך מורכב, בשבועות האחרונים, הנושא היה נתון בדיאלוג מתמשך עם משרד הפנים, שכאמור חייב מחד, תיקון חוק עזר עירוני ובנוסף, חייב גם בדיקה כלכלית ומשפטית . לכן , רק בשבועיים האחרונים החלו רשויות מקומיות לאשר את התיקון בחוק העזר בנושא אגרות שילוט".

מעיריית כרמיאל נמסר עוד כי, נושא התיקון בחוק העזר עולה בימים אלה ברשויות רבות ומחר, יום רביעי, יובא לאישורה של מועצת העיר בכרמיאל.

ראש העיר קונינסקי: "אני משוכנע שהתיקון בחוק העזר העירוני יאושר פה אחד ע"י כל חברי מועצת העיר אך יהיה מותנה בקבלת אישור רשמי ממשרד הפנים".

הגליל.נט

Read Previous

818 מחשבי לפטופ ואמצעי חיבור לאינטרנט יחולקו לתלמידים בכרמיאל

Read Next

יש לך סיפור מעניין? תלונה, בקשה או בעיה? אנחנו הכתובת שלך, לחץ כאן!

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן