הגליל.נט – מבית עיתון קול כרמיאל והגליל

עירוני כרמיאל/המכללה לכדורסל בחסות מכבי ת"א – כי על חינוך ומקצועיות לילדים לא מתפשרים

עירוני כרמיאל/המכללה לכדורסל כרמיאל בחסות מכבי ת"א הינה אחד מבתי הספר לכדורסל המובילים בצפון כבר למעלה 20 שנים! משורות המכללה גדלו שחקנים ושחקניות המשחקים כיום ברמות הגבוהות ביותר ביניהם שחקנים אשר משתייכים לסגלים של נבחרות ישראל השונות.

 גיא כהן מנהל המכללה לכדורסל של עמותת פרחי כרמיאל מאמן כדורסל למעלה מ20 שנים בעל תואר B.A  בחינוך M.A במנהל ציבורי למנהלים בכירים, מאמן כדורסל וכושר בכיר, מומחה לאימון ילדים מסביר את ההצלחה הגדולה של המכללה לכדורסל.

"לפני הכול הנאתם של הילדים מהפעילויות, הטמעת ערכים חינוכיים,הקניית הרגלים ספורטיביים נכונים לחיים,חיזוק הביטחון העצמי וכמובן התקדמותם האישית של הילדים הם הבסיס המנחה אותנו בפעילות".

-כיצד משתלבים ילדים חדשים במכללה?

האימונים,המשחקים ושאר הפעילויות במכללה בנויים על סמך התוכנית המקצועית הייחודית שלנו אשר בבסיסה עומד עקרון ההדרגתיות.

התכנית המקצועית הינה מבוקרת, גמישה ובעיקר נסמכת על קצב ההתקדמות האישי של כל ילד ועל כן מאפשרת השתלבות מהירה של ילדים מכל הגילאים ומכל הרמות לקבוצות הגיל השונות במכללה.

-מה הייחוד של המכללה לכדורסל כרמיאל?

יותר מכל אני חייב לציין את היחס האישי לו זוכים הילדים, ציינתי כבר מספר פעמים כי עבורי היחס האישי והליווי של הילד והילדה לאורך כל הדרך הוא הדבר החשוב ביותר.

בנוסף יש לציין כי מלבד האימונים משתתפים במהלך השנה ילדי המכללה במספר גבוה של משחקים תחרויות וטורנירים בכרמיאל ומחוצה לה,אנו עורכים חידונים והגרלות נושאי פרסים,נוסעים לראות יחדיו משחקים של מכבי ת"א, שחקני הליגה של המכללה משחקים בעירוני כרמיאל ואנחנו הולכים למשחקים ומעודדים אותם ועוד ועוד…

-כיצד בנויה המערכת?

יש לנו מספר קבוצות בכל שכבת גיל אשר מתאמנות לאורך כל ימות השבוע  2 קבוצות גן, 3 קבוצות לכיתות א'-ב', 5 קבוצות לכיתות ג'-ד', 4 קבוצות לכיתות ה'-ו' ו2 קבוצות לכיתות ז', בנוסף, יש לנו נבחרת בנות איכותית אשר פעילה לפי תוכנית מקצועית מיוחדת המותאמת במיוחד לבנות , יש לנו את נבחרות טרום ליגה שלנו אשר מכינות את השחקנים והשחקניות באופן המיטבי מכל הבחינות למעבר מבית ספר לכדורסל לקבוצה תחרותית, יש לנו את פרויקט המצוינות במסגרתו מתאמנים ממספר ילדים מצטיינים ובעלי פונטציאל מכל שכבת גיל וזוכים לאימונים נוספים ועוד..

לסיום מבקש גיא להזמין בנים ובנות מכל הגילאים ומכל הרמות מתחילים ומתקדמים בואו והצטרפו להצלחה הגדולה! בואו לאימון ניסיון (ללא תשלום וללא התחייבות!) באחת מקבוצות הגיל השונות במכללה ותיהנו מפעילות ספורטיבית באווירה אחרת.   

במכללה לכדורסל בחסות מכבי ת"א קיימת תוכנית מקצועית מיוחדת המאפשרת הצטרפות והשתלבות בכל שלב, בכל גיל ובכל רמה!

למכללה לכדורסל ניתן להצטרף בכל עת! התוכנית המקצועית המיוחדת אשר קיימת במכללה הינה גמישה ונסמכת על קצב ההתקדמות האישי של כל ילד וילדה.

לפי התוכנית כל ילד וילדה אשר מצטרפים משתלבים ישירות בקבוצת בני גילם ומתקדמים באופן מבוקר והדרגתי יחד עם חבריהם לקבוצה.

במכללה לכדורסל מקפידים מאד ללמד באופן שיטתי ומסודר את יסודות הבסיס החשובים בספורט כלל ובכדורסל בפרט ובמקביל מפתחים מגיל צעיר במיוחד את נושא ההשתלבות בקבוצה מבלי לפגוע בהתקדמות האישית של כל אחד.

במקביל לכך בכדי לא לעקב את ההתפתחות של הילדים המתקדמים קיים במכללה  כבר שנה עשירית ברציפות פרויקט מצוינות אשר במסגרתו מקובצים יחדיו מספר ילדים מצטיינים ובעלי פונטציאל אשר מתאמנים (בנוסף לאימונים השוטפים בקבוצתם) באימונים מקדמים מיוחדים.

מטרת האימונים הינה לחשוף את השחקנים הצעירים לרמה גבוהה יותר של כדורסל ולהטמיע בהם הרגלי משחק ברמה מתקדמת.

הגליל.נט

Read Previous

מצפון תפתח הטובה התקווה לכדורסל

Read Next

בראוניז שוקולד רכים ועשירים במיוחד בכלום עבודה

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן