עוד שנה בלי נדב – טקס חלוקת מלגות במכללה האקדמית להנדסה בראודה

סמ״ר נדב באלוה לוחם סיירת אגוז נפל במלחמת לבנון השנייה בקרב במארון א-ראס

נדב נקרא בפי חבריו נדב לב זהב ונדב נשמה, צניעות , הובלה, אהבת האדם ובעיקר הרבה נתינה, תכונות אלו הם בעצם המורשת שהשאיר אחריו וברוח זו החליטה המשפחה להנציח את זכרו.

מסע של מורשת הוא השם שהמשפחה בחרה להעניק לכל הפרויקטים המנציחים את זכרו של נדב, פרויקטים למען הקהילה, נתינה ואהבת הארץ. הפרויקט הגדול והחשוב ביותר עבור המשפחה הוא ״קרן מלגת לוחם”.
קרן מלגת לוחם הוקמה לפני 15 שנה במטרה להנציח את נדב ברוחו ומורשתו, חלוקת מלגות לסטודנטים וסטודנטיות לוחמים ותומכי לחימה. המסע החל בשיתוף עם מכללת אורט בראודה השותפה והמארחת מדי שנה את הטקס בחלוקה של שש מלגות לסטודנטים מהמכללה.

השנה חולקו 73 מלגות, כ 15 סטודנטים תושבי כרמיאל. עד היום חולקו כ 800 מלגות לסטודנטים מהטכניון, אוניברסיטת בן גוריון, בר אילן גם כן. במכללה האקדמית בראודה קיבלו הסטודנטים עד היום מלגות התומכות ועוזרות לסטודנטים וסטודנטיות לסיים את לימודי התואר.

כמדי שנה גם השנה מכבדת בנוכחותה אישיות מרכזית בחברה הישראלית , השנה כיבד בנוכחותו אלוף במיל׳ ומפקד חיל האוויר ה 15 אליעזר שקדי, שבימים אלו עומד בראש פרויקטים חברתיים.

הרצאתו ״למה מי זה מייקל״ של האלוף שקדי ריתקה את הנוכחים, הוא דיבר על נתינה וחתירה להגעה למטרה, כיבוד האחר וקישר זאת לתכונות ההובלה של נדב.

את הטקס חתם אליפז אביו של נדב בדברי תודה לתורמים הרבים המלווים את הפרויקט במשך שנים וכל שנה מצטרפים תורמים נוספים המאפשרים להגדיל את מספר המלגאים.

בכדי להמשיך ולקיים את הפרויקט נדרשים משאבים כספיים, הקרן פונה לכלל הקהל, בעלי עסקים וחברות להצטרף ולתרום לפרויקט.

ניתן לפנות לאליפז אביו של נדב בפייסבוק eliphaz baeloha ולהצטרף לתורמים למען הפרויקט.

עליזה רוזן הברמן

Read Previous

המופע “ינטל” מגיע להיכל התרבות כרמיאל

Read Next

נעים להכיר

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.

נגישות