סיפורה המדהים של דינה הכלבה שניצלה

על אנשים טובים שיעשו הכל למען הצלת חיים – אריאל מאירוביץ ודר' אדם בקר

אחרי שקיבל הודעה מארבעה נהגים שונים שנסעו על כביש 854 סמוך ליישוב שורשים, אודות כלב המסתובב פצוע על הכביש והולך לצדו, נסע אריאל מאירוביץ מאמן ומחלץ בעלי חיים העובד גם בשירות העירייה, למקום.

מה שהיה עת ניסה להגיע לחלץ הוא מתאר בהתרגשות: "אף אחד לא טרח לעצור היה פקק ענק מאחוריה (הכלבה) אנשים רק חיפשו דרך לעקוף אותה בסוף יצרנו חסימה שאפשרה לגשת ולהציל אותה".

כאשר הגיע הפקח  של הרשות המוניציפלית הסמוכה, שגם קיבל הודעות, הסביר שכלב במצבה אינו בר הצלה והם נוהגים להרדים. "הייתי ממש נסער כשאמרו לי שהיו מרדימים אותה והיא הייתה במצב מאוד קשה" מסביר אריאל.

הוא  לא וויתר אסף אותה, לא לפני שהתייעץ עם מנהל המחלקה הווטרינר העירוני, דר' אדם בקר, שהשיב בחיוב ואישר להביאה למרפאה העירונית. אריאל מתאר: "הוא גם הרגיע אותי כל הדרך למרפאה אמר לי 'אריאל אל תדאג אנחנו נציל אותה' ".

מאירוביץ מסביר: "דר' בקר ניתח אותה, אחרי טיפול, הצלחנו להציל עין אחת בה היא רואה" ומוסיף: "מגיע לו את כל הפרגון אין וטרינרים כאלה".

כרגע דינה נתונה בשיקום במרפאה והכלבייה העירונית, תחת השגחתם של דר' בקר ואנשי המחלקה הווטרינרית הנפלאים.

דינה מתבררת ככלבה חברותית ועדינה, הרוצה להעניק אהבה, תשמח להמשיך את השיקום בבית חם וסוף סוף להיות גם נאהבת וגם אוהבת לכל החיים.

עליזה רוזן הברמן

Read Previous

למען דור העתיד בכרמיאל

Read Next

למען כרמיאל עירי

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.

נגישות