נשים מובילות ברוטרי כרמיאל

דבורה ישראלי הנגידה ושושי ירון המזכירה צילום פרטי

דבורה ישראלי נבחרה לנגידה ושושי ירון מזכירת רוטרי

לפני כשבוע התקיים טקס חילופי נשיאים ברוטרי כרמיאל, במעמד הנגיד הנבחר דני גלבוע. כיבדו בנוכחותם ראש העיר לשעבר עדי אלדר ורעייתו סוניה, אורחים רבים  ביניהם עוזר הנגדי וראש האשכול איציק קירשנבוים ורעייתו אורית, נציגי מועדוני רוטרי באזור מיישובי משגב ומראמה.

נשיא המועדון שייקה זילברקלנג סיכם את השנה ואת הפעילויות שהיו בקהילה בעיר, ביניהם חורשת רוטרי המתחדשת באזור התעשייה , הבנויה מחומרים ממוחזרים, פרויקט אותו מובילה אתי שפרברג, חברת המועדון עם סטודנטים מתנדבים מהמכללה האקדמית בראודה.

דבורה ישראלי מקבלת את השרביט מידי שייקה זילברקלנג

הנשיא היוצא העניק מלגות לשלושה סטודנטים על פעולותיהם: הדר גילנסקי נגנית גיטרה -על הישגיה בתחום המוסיקה שמרבה לנגן בהתנדבות בטקסים ובאירועים עירוניים. יונתן קואל, סטודנט במכללה האקדמית בראודה ,על תרומתו בפיתוח ובניית מכשיר רפואי , בעל דיוק גבוה לבדיקת ציוד רפואי באמצעותו יוכלו לקבל תוצאות מדויקות על מצב החולה. עדן צבי שוורץ סטודנט אף הוא על לימוד סטודנטים ועל יישום פרויקטים בבית חולים  נהריה במחלקת שיקום לאנשים בעלי מוגבלויות בנושא שיקום מוטורי ושיפור המוטוריקה העדינה של האצבעות .

בסיום קיבל הנשיא היוצא, שייקה זילברקלנג את אות פול האריס היוקרתי על פועלו במרוצת השנה החולפת ברוטרי , מידיו של הנגיד, הוא מצדו העביר את שרביט הנשיאות לדבורה ישראלי מהיישוב מנוף שבמשגב .

ישראלי אם לשתי קצינות בשרות חובה, אשת חינוך כ-30 שנה , במערכת החינוך, מאבחנת דידקטית והוראה מתקנת, מנחת קבוצות, מאמנת אישית ומשפחתית. לצידה של ישראלי הנגידה, תכהן שושי ירון כמזכירה.

עם בחירתה אמרה ישראלי: המוטו שלי הוא "תשקיע בעצמך כמה שיותר, תסגל לעצמך מנטליות צומחת,  תלמד תתפתח כל הזמן על מנת שתוכל להיות משמעותי".

עליזה רוזן הברמן

Read Previous

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.

נגישות