פורטל חדשות הגליל.נט

נעים להכיר

המדור של עליזה – מדור חדש בו נערוך היכרות עם דמות מעניינת ומסקרנת כל שבוע. אשמח לארח כל אחד ואחת המעוניינים. אנא שלח/י מייל לכתובת: melech07@gmail.com

מרכז זה הזמן – הדרכה ולווי הוליסטי למטופלי קנאביס רפואי

מדריכים ומלווים מוסמכים למטופלי קנאביס רפואי

טיפול בקנאביס זו דרך חיים ואפשרות חדשה להפחתת המצוקות ושיפור איכות החיים. במרכז זה הזמן , אביטל ואורי מציעים הדרכה, ליווי ותמיכה לאדם שהחליט לשלב בחייו טיפול בקנאביס רפואי.
אביטל מסבירה: “התחלת טיפול בצורה נכונה עם תמיכה ובניית רצף טיפולי מדויק מבטיחה טיפול אפקטיבי מתאים לצרכים האישיים של המטופל. התחלה איטית ומתונה בשילוב מעקב אישי יניבו הצלחה. בהדרכה נלמד ונכיר את עולם השימושים בצמח למטרות רפואיות ואת כל מוצריו הנלווים”.

מי אנחנו

מרכז ‘זה הזמן’ נבנה מתוך אמונה שהמפגש האישי הוא התומך והנכון לתהליך ההחלמה. אנחנו זוג נשוי בעשור החמישי של חיינו, הורים לארבעה, גרים ביישוב הררית שבמועצה האזורית משגב. בחרנו בשם הזמן מאחר ואלו ראשי התיבות של שמות ילדינו הילה, זוהר, מאור, ניצן. מתגוררים כ 20 שנה ביישוב , הגענו לכאן מהוד השרון. ההיכרות בינינו החלה כבר בכיתה א’ כאשר בגיל 18 הפכנו לזוג. אורי מגיע מעולם האינטרנט וההי טק, היה בעברו תכניתן, ניהל חנויות למסחר אלקטרוני.
שנינו גם ניהלנו מסעדה צמחונית באמירים וכיום מתגוררים בהררית היישוב הייחודי שנוסד על ידי מודטים, מזרם המדיטציה הטרנסנדנטלית מייסודו של המהרישי מהש יוגי. אחרי למעלה מ 30- שנה של הכרות עמוקה עם צמח הקנאביס, נתקלנו בדרך מקרה, בקורס המטפלים של אסנת ואלי לוי, אסנת מנדלוביץ היא אמו של סמ”ר עוז מנדלוביץ שנפל במבצע צוק איתן. השניים ייסדו את עמותת מעל’ה לזכרו בה הקימו מרכז שיקום והחלמה בעזרת הקנאביס הרפואי, בזכותם גילינו יתרונותיו רבים שלא היו ידועים לנו בכלל והחלטנו יחד להתמסר לעבודה עם אנשים במצביי התמודדות שונים.

הבן השני שלנו ,מאור בן 19 לוקה בשיתוק מוחין, יש לנו הכרות גדולה עם מגוון גדול של התמודדויות לצד המון סבלנות. רבים מהמטופלים הצורכים לראשנה קאביס רפואי, זונחים את הטיפול בשל שימוש שגוי המוביל לחוויה שלילית. מטופלים רבים עושים כברת דרך עד להשגת הרישיון, בדרך כלל תוך כדי התמודדות עם כאבים ולבסוף מוצאים את עצמם לבד עם המון שאלות לא פתורות, תחושות לא ברורות ורצון להקלה מהירה. הגישה ההוליסטית שלנו לשימוש בקנאביס רפואי, רואה את מכלול חייו של המטופל ודוגלת בשילוב מלא של הצמח כטיפול ארוך טווח התומך ומעשיר את החיים.

אנחנו מגיעים לבית הלקוח להדרכה מעמיקה שכוללת, הסבר על ההיסטוריה של הצמח ועל השימושים הרפואיים שעשו בו בעבר, הסבר על החיבור המיוחד של הצמח עם גוף האדם ויכולותיו הטיפוליים. עם ההדרכה תקבלו מאתנו חודש ליווי בו אנחנו זמינים לשאלות (ניתן להאריך את הליווי). אנחנו מזמינים אתכם להפסיק לחשוש ולהפגש אתנו להדרכה מעמיקה, מותאמת אישית ומלאת סבלנות על צמח הקנאביס וסגולותיו הרפואיות המדהימות.

פרטים ליצירת קשר: הדרכה וליווי למטופלי קנאביס רפואי, אביטל ואורי לוי 0533924954 , infozehazman@gmail.com

עליזה רוזן הברמן

Read Previous

בשורה משמחת לעובדי הניקיון, האבטחה והטיפול הסיעודי

Read Next

הגיבורה שלי

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן