משחק הוקרה וראווה לזכרו של סמ״ר נדב באלוה

הפועל תל אביב כדורסל הגיעה לכבד את מכבי״נדב״ כרמיאל

המסורת ממשיכה זו הפעם השלישית שקבוצת ליגת על בכדורסל מגיעה לכרמיאל, וביום שישי האחרון הגיעה קבוצת הכדורסל של הפועל תל אביב למשחק ראווה והוקרה נגד מכבי ״נדב״ כרמיאל.

לפני המשחק נערך טקס לזכרו של סמ״ר נדב באלוה לוחם סיירת אגוז שנפל במלחמת לבנון השניה ועל שמו נקראת קבוצת הכדורסל מכבי ״נדב״כרמיאל, הקהל שהגיע לאולם קיבל בכניסה חולצות וסופגניות , חיכה לטקס ולמשחק שהתעכבו מאחר ונעלי השחקנים איחרו להגיע.

הטקס בהנחיתו של עידו חגאי ובליווי מוסיקלי שלתמיר קנר ובן נפתח בדברים על נדב ודמותו, הוקרנו סרטונים שסיפרו על דמותו המיוחדת של נדב ״לב זהב״ כפי שנקרא בפי חבריו, ונטע אחותו סיפרה על נדב והקשר המיוחד שלו לספורט ולכדורסל כבר מגיל צעיר.

לאחר מכן הודחקו נרות ע״י נציגים מהספורט והקהילה בכרמיאל, את הנר האחרון הדליק ראש העיר שדיבר על החשיבות העצומה של הספורט והדגיש את חשיבות המשך קיומה של מכבי ״נדב״ כרמיאל לכדורסל ולקהילה בסיום הטקס העניק אליפז תעודת הוקרה להפועל תל אביב והודה לעושים במלאכה.

את ההפתעה שמר אליפז לסוף, הקבוצה שקמה על ערכי נדב כבוד האדם ונתינה בחליטה לתקן עוול של שנים והחליטה להפתיע את מוטי דמרי מוותיקי הכדורסל בעיר וממיסדי קבוצת מכבי כרמיאל, בהענקת חולצת המשחק איתה עלה עם מכבי ״נדב״ מליגה ב׳ כאות כבוד והערכה על תרומתו לכדורסל בכרמיאל ולמכבי ״נדב״ בפרט.

לאחר הטקס התייצבו הקבוצות למשחק קליל ומהנה שהראה את הפוטנציאל הגדול שיש לשתי הקבוצות כל אחת במסגרת שלה, בתקווה ששתיהן יתיצבו בסיום העונה בצמרת הגבוהה.

הפועל תל אביב ניצחה 60:78.

הגליל.נט

Read Previous

שאני במחול – הרקדנית המופלאה מכרמיאל שעושה חיל בניו-יורק

Read Next

נעים להכיר

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.

נגישות