“ממעמקי אור הקבלה” – סיפורה המרגש של המתקשרת הקוראת בתהילים – אתי בוקריס

– תוכן שיווקי –

הכותב והתסריטאי, נתן חביב, פגש את המתקשרת אתי בוקריס: “האם הייתי נפעם מכך שהיא הצליחה לקרוא את מצבי?!”

הזמן: יום שלישי בשבוע, צהריי היום והשמש קופחת. המקום: בקפה בעיר. המתנתי לראיון עם אתי בוקריס ששמעתי עלייה רבות בתור אישה מאירת פנים ואשת חסד גדולה.

כשביררתי עלייה, המקורבים סיפרו לי שהיא לא רק מתקשרת היא עושה המון למען נערות במצוקה ומפעילה בעמוד הפיסבוק שלה ‘אור הקבלה’, חלוקה של מוצרי תינוקות ועוד..

חיכיתי לאתי בוקריס היה לי מעניין לראות את אישה כזאת שלא מעניין אותה רק לקרוא את האדם שיושב מולה אלא גם לעשות ולפעול בחסדים ולקרב ולעזור לנזקקים.
אתי אכן הגיעה, חשוב לי לציין היא הייתה מלאת אנרגיות חיוביות, לא ראו שום סימן על העבר שחוותה בילדותה, בתחילת השיחה שלנו היא שאלה אותי ודאגה לי האם אני מרגיש בסדר… והיא שאלה אם הזמנתי לי קפה?

כששאלתי על ילדותה של אתי היא הסבירה לי שהיא פחות מעוניינת לדבר על העבר שלה, ופנייה אל העתיד.

אך ממה שהבנתי היא סבלה מגיל 12 בפנימיות וחייה לא היו קלים בכלל. הזמינה לי הפוך על חלב, הרגשתי מעט נבוך ואמרתי, “הפוך אני הייתי צריך להזמין”, שנינו צחקנו ובעודנו מדברים המלצרית הניחה את הקפה על השולחן שלנו.
בכמה מילים, מי את אתי בוכריס?

אתי שתתה מהמים שהזמינה, הביטה בי ואמרה “אני משתדלת לקרב ולחזק רחוקים לבורא עולם. אתה יודע אני יכולה לדבר המון על העבר כי באמת הסבל הזה שעברתי להיות ילדה בגיל 12 בפנימיות הוא לא קל, אך בד בבד ושביקשתי מהשם להתחתן והחתונה עם בעלי היקר שיח’ ושני ילדים שלי, זה נס ענק ואני ביקשתי מהשם להתחתן – ובום קיבלתי!

אני זוכרת שמצאתי המון נחמה בתהילים בזמנים קשים מילדות משנה לשנה מצאתי עצמי מתחזקת ולאחר כמה שנים פניתי למתקשרת בשביל להבין את כל צירופי המקרים שקרו עד כה.

גם על כל מה שאני מבקשת לטוב ולרע קורה והיא נכנסה אליי הביתה ולא רצתה לקחת ממני תשלום, ביקשה שאברך אותה שאני מתקשרת מהאור ושאני יכולה ויש לי את היכולת לעזור לאנשים. ככה הגיע גם השם של העמותה ‘אור הקבלה’.

מה החלום הכי גדול שלך ?

אהבה של עם ישראל בין איש לרעהו ללא אינטרס . אני כל כך רוצה שזה יקרה שעם ישראל יתאחדו ויאהבו אחד את השני ולא יהיה את השסע והקרעים בעם שלנו בלי הקפדות ובלי מאומה. אני משתדלת לקרב לבורא עולם את כולם ללא מוצא או גזע או מין. אני לא רב אני לא מכשפה חלילה אני אדם פשוט שעבר המון בחיים כדי להבין שאין עוד מלבדו ושהאדם בייאוש ימצא את ההשגחה והיציאה מהצער אני מאמינה שכל בן אדם מגיע לראות אור וניסים.

איך את יודעת מה עתידו של אדם והאם תסכימי לקרוא אותי?

אני מתעסקת בקבלה וניתנה לי כוח של קדושה עילאית ע”י סבא שלי שהיה רב גדול וכן הציינים יכולים לצחקק המון ולא כולם חייבים להאמין בזה אבל יש לי את היכולת לקרוא בתהילים ע”פ הרב חכם יוסף דוד אזולאי החיד”א. וכך ע”י פתיחת הקלפים אני יודעת מה הצפי של בן אדם. זה עובד וזה פשוט קורה גם ברכה לאותו אדם. ואכן הייתי נפעם שאתי קראה אותי אחד לאחד. ואמרה את דברה וקראה אותי כמו ספר פתוח.

היום: יום שלישי עדיין אותו היום. המקום: מחוץ לבית הקפה. הזמן התחיל להיות כבר אחה”צ, העת: שסיימנו את הריאיון וראיתי את אתי מתרחקת בצעדיה לעוד אדם שעוזרת לו לתת לו תקווה ואז הבנתי שאם לכולנו היה חלום כזה כמו של אתי בוקריס מ’אור הקבלה’ לעזור אחד לשני ולנסות לשנות כאן, אולי העולם שלנו היה נראה אחרת?!

הכותב – נתן חביב, חפשו באינסטגרם:
natan_habib_

הגליל.נט

Read Previous

עמותת פרחי כרמיאל מחדשת פניה

Read Next

מכבי “נדב” סיימה עונה מופלאה

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.

נגישות