הגליל.נט – מבית עיתון קול כרמיאל והגליל

מכבי ״נדב״ בפלייאוף העליון

מכבי ״נדב״ שהוקמה אך לפני 7 שנים ונושאת את שמו של סמ״ר נדב באלוה לוחם סיירת אגוז שנפל במלחמת לבנון השניה, ובעונתה שניה בליגה א כבר נמצאת בצמרת הגבוהה של הליגה.

הקבוצה נבנתה בשלבים ועם מטרות ברורות, לקדם את הכדורסל בעיר, לחבר חזרה את הקהילה לענף שהיה מוביל בעיר במשך שנים, ולשלב שחקנים מקומיים צעירים וותיקים יותר בקבוצה.

במהלך השנים עוצב אופי הקבוצה בדמותו של נדב, הגיעו שחקנים שהתחברו למטרות ולדמותו של נדב. הקבוצה אף הוציאה מתוכה שחקנים שהמשיכו את דרכו של נדב בסיירות מובחרות שדמותו מלווה אותם. במהלך השנים התגבשה חבורה של שחקנים שרובם מקומיים יחד עם שחקנים מהמכללה שנשארו ומחקים בקבוצה כבר שנים.

לאחר עונה ראשונה קשה בליגה א שנגדעה בעקבות מחלת הקורונה , החלה הקבוצה בהכנות לעונה השניה בראשות המאמן מארק קליינר, לקחים נלמדו, בסיס הקבוצה נשאר ואל הבסיס נוספו שחקנים צעירים שבשבילם זו תהיה עונה של פריצת דרך ובניית הקריירה שלהם.

המטרה היתה ברורה להיות בחלק העליון של הטבלהסגר הקורונה השני והשבתת ליגה א יצרה מצב שהשחקנים הבכירים 4 במספר עזבו לקבוצות בארצית. שיזרה הקבוצה מהקורונה ידע המאמן לגבש חזרה את הצוות שנותר ועם חיזוק של שחקן נוסף התייצבה הקבוצה לליגה בלי הרבה ציפיות.

המפתחות ניתנו לאחים לבית חרמון מעוז מהנוער ושליו, מיתר ואורן הכרמיאלים שמשחקים בקבוצה כבר 4 שנים המשיכו להיות מעוז ההגנה, אליהם הצטרף אלון כהן שחזר מפציעה, בעמדת הקלעי ניצב ניצן שיורה את השלשות, חיים שמפתיע בכל משחק מחדש ביכולת ההגנה והקליעה, שי הגבוה והצעיר שקולע וחודר, מתחת לסל תאומי המגדל יוסף ויבגני שמהווים איום לכל הגנה, אסף דמרי הבלתי נגמר בעונתו השביעית בקבוצה, פלג אמיר ונחי לידר, אל הצוות המלוכד הזה הצטרף באחרונה תום סלוצקי שמוסיף מכשרונו ול כולם מנצח מארק קליינר.

הקבוצה במאזן 2:8 הבטיחה את מקומה בפלייאוף, אחרי כמה נצחונות ומשחקים מעוררי כבוד והשתאות, מכבי ״נדב״ היא עוד קבוצה בליגה, היא קבוצה מובילה.

גם בגזרת הקהל הקבוצה עושה מאמצים לחבר חזרה את הקהילה והשבוע ביום חמישי החל מהשעה 20:30 הקהל מוזמן להגיע ולהתארח למשקה וכיבוד, בואו לעודד את הקבוצה למשחק קשה על המקום השני בסיום הליגה.
בואו בהמוניכם ותעודדו.

עליזה רוזן הברמן

Read Previous

גילגולים כרמיאל על המפה 2021

Read Next

משפיעות בלבן

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן