מכבי נדב כרמיאל חזרה לליגה

מכבי “נדב” כרמיאל שסיימה עונה מאתגרת בשנה שעברה תחת השפעות הקורונה , תהפוכות בסגל . הקבוצה התגברה על כל הקשיים והמהמורות ובעונת שיא סיימה במקום הרביעי והיתה הקבוצה היחידה שניצחה את העולה – הפועל מגידו, החלה עונה.

מתוך מטרה להמשכיות ולקפיצת מדרגה נוספת מכבי “נדב” שמרה על מרבית הסגל מהעונה שעברה שחלקו משחק ביחד כבר 3-5 שנים, בתפקיד המאמן ממשיך מארק קליינר שהחל את דרכו במכבי “נדב” כרמיאל כשחקן וזו תהיה עונתו הרביעית כמאמן בוגרים והשלישית עם הקבוצה בליגה א’.

את סגל השחקנים שגם השנה מבוסס על שחקנים כרמיאלים מוביל הקפטן הנצחי מיתר עזרא וביחד איתו ממשיכים אורן בימי, אלון כהן, אסף דמרי, אמיר שפיר שחזר לאחר שרות קרבי, ושני שחקנים צעירים זו להם שנה ראשונה בליגה א’ אלעד שוחט ודניאל יסנוגורודסקי.

לסגל הזה מצטרפים יוסף גדבאן שזו לו עונה רביעית , ניצן מדר, יבגני וקסלר , כפיר אסייג שלהם זו העונה השלישית וביחד עם יובל מדם, שי קבסה וחיים מולו הצעירים מהווים סגל חזק ומלא פוטנציאל.

את העונה החלה מכבי נדב באיחור רב ובפיגור אחרי שאר הקבוצות, במחזור הראשון הקבוצה נחה בגלל מספר קבוצות אי זוגי בליגה, את המחזור השני לא שיחקה כי יריבתה התפרקה. במחזור השלישי שהיה משחק הפתיחה עבור מכבי “נדב” ניצחה הקבוצה את הפועל קריית ים בתוצאה 52:79 תוך תצוגת כדורסל מהנה.

במחזור הרביעי התייצבה הקבוצה למשחק מול יריבה וותיקה וחזקה מהמובילות בליגה – הפועל טבריה/עמק הירדן . במחצית הראשונה הפגינה מכבי “נדב “ משחק מהנה ושוטף והמשיכה את העונה שעברה תוך הפגנת משחק הגנה משובח והתקפה מהירה ומדויקת והובילה במחצית 37:53. המחצית השניה היתה מותחת וטבריה /עמק הירדן נגסה ביתרון לאט לאט, מכבי “נדב, התקשתה בהתקפה וניכר היה שחוסר המשחקים משפיעה על יכולתה, ההגנה בראשות מיתר עזרא וכפיר אסייג המשיכה לעבוד ומכבי “נדב” ניצחה על חודה של נקודה 70:71(שחזור של התוצאה משנה שעברה).

לאחר המחזור הרביעי מכבי “נדב” עם 2 נצחונות משני משחקים כאשר במחזור הבאה מחכה לה משחק חוץ קשה נגד קבוצת צמרת נוספת מול הפועל גליל תבור שבמקום השני.
הקבוצה משחקת בימי שלישי בשעה 20:00 באולם הורוביץ ומזמינה את קהל אוהדי הכדורסל להגיע ולעודד.

המאמן מארק קליינר מסכם: “שומרים על הסגל כבר שנה שלישית, המטרה השנה להמשיך ולהציג כדורסל מהנה ולסיים ברביעייה הראשונה של הטבלה “

הגליל.נט

Read Previous

סוף לפשיעה החקלאית

Read Next

הושגה שליטה על השריפה במעלות תרשיחא

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.

נגישות