לראשונה בגליל פסטיבל המטאל באוויר הפתוח

להקת Spawn of Evil, שהוציאה אלבום חדש צילום פרטי

פסטיבל המטאל  Concrete Jungle Open Air יתקיים בקיבוץ אשבל, בחאן מסביב למדורה, זה קורה מחר 7.9.23

הפסטיבל יוציא את שבט המטאל של ישראל מהמועדונים בתל אביב, היישר לג'ונגל של הצפון, לחוויית הופעות שונה ובלתי נשכחת באוויר הפתוח. מעבר להופעות יספק האירוע גם חוויה קולינרית של דוכני מזון ומשקאות מגוונים, דוכן מרצ', קמפינג והפתעות נוספות שיחשפו במקום האירוע.

מי ומי בפסטיבל

הרכבים חדשים לצד ענקי המטאל של ישראל המצליחים בכל העולם, נפגשים על במה אחת למסע מוזיקלי שלא נשמע כמותו בארץ.

להקת Orphaned Land, מהאמנים הישראלים המצליחים בעולם, יהיו מופע ההדליין של הפסטיבל, הם חוזרים לאחר זמן רב,  להופעה נדירה בצפון, לפני יציאתם בחורף הקרוב לטור אירופאי.

לפניהם תופיע הלהקה המצליחה Subterranean Masquerade, המופיעה גם היא רבות ברחבי אירופה ולאחרונה הייתה המופע הפותח להופעתה של להקת דיסטרבד האמריקאית. חלק מחברי הלהקה תושבי הצפון בעצמם, מרמת הגולן וחיפה.

הלקה הוותיקה Spawn Of Evil שאלבומה החדש יוצא בעיתוי  מדהים, יום לפני הפסטיבל, בתאריך 6.9.23 תופיע במופע ראשון לרגל הוצאת האלבום החדש.

יגוונו את סגנונות המטאל באירוע, להקת המטאלקור, מהמצליחות בארץ, Canine במופע שיקפיץ את המבוגרים וגם את הילדים, המוזמנים לפסטיבל (ניתן לרכוש כרטיס ילד במחיר מיוחד).

להקת StormBound, תוסיף לפסטיבל ייצוג מכובד של הנשים במטאל הישראלי, הופעה שאסור להחמיץ.

בנוסף יופיעו: Vengar, Adeos, Compile, Vessel, Neron מופעים שלא מגיעים רבות לאזורנו וכדאי לנצל את ההזדמנות הנדירה, לצפות בחלק מן הלהקות החשובות במטאל הישראלי.

מפיקי האירוע המנוסים, צפוניים, מגיעים ממנרה, קריית שמונה ושדמות דבורה, כך שמובטחת חוויה צפונית שונה מזו שרגיל אליה קהל המטאל באזור המרכז.

ליין אפ

כרטיסים ניתן לרכוש בלינק:

https://eventbuzz.co.il/concretejungle

לכל המגיעים שפע של חניות, ניתן גם לרכוש חנייה בסמוך למתחם הקמפינג.

כל הפרטים

עליזה רוזן הברמן

Read Previous

מנכ"ל אשכול יישובי בקעת בית כרם רז טישלר: נפעל למנוע את אסון הבורות הבא

Read Next

הטכנולוגיה החדשנית שהביאה להצלת חיים

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.

נגישות