לוחם שריון שחר כהן מבטח נפל בקרב בצפון רצועת עזה

דר ארז כהן מבטח על בנו שחר: “הלך לפני שהספיק לחיות”

כהן מבטח, לוחם שריון בן 22 שנפל בקרב בצפון רצועת עזה, נטמן בבית העלמין הצבאי בכרמיאל. אביו סיפר כי הוקפץ מחופשת השחרור שלו ונשלח לדרום: “אמר בטלפון שלא נדאג, בדיעבד זו הייתה שיחת פרידה”.

מאות אנשים השתתפו ביום שני בהלווייתו של סמ”ר שחר כהן מבטח, לוחם שריון בגדוד 9 שנפל בקרב בצפון רצועת עזה. כהן מבטח, בן 22 מכרמיאל, הובא למנוחות בבית העלמין הצבאי בעיר. ברחוב שבו נמצא בית העלמין ועד הכניסה אליו התארגנה שרשרת אנושית של מאות שאחזו בדגלי ישראל כאות תודה והוקרה לחלל. אביו ארז סיפר כי בנו אמור היה להשתחרר מצה”ל בעוד כשבועיים, ובזמן הטבח ב-7 באוקטובר הוקפץ מחופשת השחרור שלו ונשלח לדרום.
“הלך לפני שהספיק לחיות באמת. כל כך הרבה תכניות, שאיפות. כל כך הרבה אהבה שנגדעה לה כך פתאום”, ספד האב. כהן מבטח הותיר אחריו שני הורים, אחות בת 17 ואח בן 10.

דברי הספד כואבים של האב בדף הפייסבוק של שחר הוא כותב: “שחר, שחרון, שחרוד, בוּבּי הילד שלי האהוב שלי, שלנו. נפל אתמול 5/11/2023 בעזה. ילד פרח, מתיקות אין קץ. חכם ונבון, עמוק כאוקיינוס, רוחני ורגיש. הלך לפני שהספיק לחיות באמת. כל כך הרבה תכניות. כל כך הרבה שאיפות. כל כך הרבה אהבה שנגדעה לה כך פתאום. ילד אהוב שלי. שלנו. אני לא יודע איך אפשר להמשיך מכאן”.

סמ”ר שחר כהן , היה בוגר מחזור י’ בבית הספר אורט פסגות, הותיר אחריו הורים: שירה וארז, אח רוני ואחות דריה. בטקס שהתקיים בבית הספר נפרדו בכאב: “שחר אהוב, לעולם לא נשכח את החיוך המקסים והאדיב שלך, את הלב הטוב שלך, אבדה גדולה לכולנו”.

מאות אנשים השתתפו בהלווייתו כהן מבטח, בן 22 מכרמיאל, שחר הובא למנוחות בבית העלמין הצבאי בעיר. לאורך רחוב החרושת, המוביל לבית העלמין עד הכניסה אליו התארגנה שרשרת אנושית של מאות שאחזו בדגלי ישראל כאות תודה והוקרה.

משפחת כהן מבטח

עליזה רוזן הברמן

Read Previous

אלון אזולאי פנה לעירייה:

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.

נגישות