כרמיאל בין היישובים הזוכים בפרס לשנת 2021

ברכות למערכת החינוך בכרמיאל, ועדת השיפוט המחוזית החליטה להעניק את פרס החינוך המחוזי לעיר יחד עם עוד ארבע רשויות מקומיות ואזוריות בצפון. זכייה זו מעמידה את כרמיאל כמועמדת לפרס החינוך הארצי

חמשת הרשויות שזכו בפרס , בכלל זה כרמיאל, באזור הצפון הן: המועצה האזורית מעלה יוסף, העיר עכו, העיר צפת והמועצה המקומית מזרעה.

מנהלת המחוז ד״ר אורנה שמחון, בירכה את ראשי הרשויות, מנהלי אגפי החינוך, מנהלים, מורי בתי הספר ואת הצוותים החינוכיים ברשויות הזוכות על עבודתם: ״הישגי הרשויות בהיבטים הלימודיים הרגשיים והחברתיים ראויים לשבח.

ישובים אלה הצטיינו גם בהתנהלות הרשויות בתקופה מאתגרת זאת. משרד החינוך פועל יחד עם הרשויות לקידום מערכת החינוך בשגרה ובחירום” .

ראש עיריית כרמיאל משה קונינסקי שקיבל את הידיעה, אמר: “אני מבקש להודות באופן אישי לעובדי ההוראה, מנהלים וצוותי חינוך, לצוות עובדי מינהל החינוך על כל אגפיו, להנהגת ההורים, השותפים שלנו לכל דבר ועניין וכמובן. לראש מינהל החינוך, אודי איזק , המוביל את כל המערכת הזו למצוינות על אף האתגרים שבדרך”.

קונינסקי הוסיף בדבריו: “לאורך השנה האחרונה, למרות, ובמקביל להתמודדות יוצאת דופן עם מגפת הקורונה, זכו בתי ספר בכרמיאל בפרסים וציונים לשבח, מנהל בית הספר אורט כרמים אילן פרסטר נבחר למנהל מצטיין , שלושת בתי הספר המקיפים בעיר כרמים, פסגות ואמית זכו לפרסים ולדירוג גבוה.

נתוני הבגרויות, הנשירה והפעילות בתחום הנוער זכו להערכה רבה”.

עליזה רוזן הברמן

Read Previous

שפעת העופות וחיות המחמד האם ציפורי וחיות המחמד חשופות למחלה?

Read Next

מבקרים ומברכים את ניצולי השואה

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.

נגישות