כנס הסברה עם חה”כ ישראל כץ וחה”כ אופיר כץ

אבי פלדמן מבכירי הליכוד בכרמיאל ארגן כנס הסברה בהשתתפות שר התחבורה והאוצר לשעבר חה”כ ישראל כץ וחה”כ אופיר כץ. הכנס התקיים במסעדת גסטה כדי לאפשר הזמנת כל אוהדי וחברי הליכוד ללא השתייכות קבוצתית

עשרות רבות של מתפקדי הליכוד ואוהדי הליכוד בכרמיאל והסביבה התקבצו לכנס הסברה זה.

בדבריו הודה אבי פלדמן לחה”כ ישראל כץ על המהפכה התחבורתית שהוביל באזורי הפריפריה שתורמים רבות לתושבי כרמיאל והסביבה באמצעות תחנת רכבת בעיר, כביש 22 שמחבר אותנו בקלות ובמהירות לאיזור חיפה וכביש 6 חוצה צפון שמחבר אותנו בקלות ובמהירות לכביש 6 ולמרכז ודרום הארץ.

לצערנו מהפכת התחבורה הזו בפריפריה נעצרה ע”י הממשלה הנוכחית והמשך קו הרכבת לקריית שמונה, כולל מסוף מטענים באיזור התעשייה בכרמיאל נכנסו להקפאה.

כדי להבין את תרומתו המשמעותית של השר לשעבר ישראל כץ לכרמיאל אספר לכם כי בפגישה אקראית עם עדי אלדר הוא ציין כי היה מגיע ומשתתף בכנס וביקש ממני להעביר הודעה זו אליו. החברים השונים כולל חברת מועצת העיר ילנה מרוסט, אלון אזולאי, קייס אפריים לאווי, שלומי אוחנה, רפיק חלאילה מסכנין ואברהם צבעוני העלו נושאים נוספים ברמה הלאומית והמקומית.

חה”כ ישראל כץ פרט את הסוגיות המרכזיות עימן על מדינת ישראל להתמודד בעת הזאת בתחומי הבטחון ובטחון הפנים, הכלכלה ויוקר המחיה ושמירת צביונה היהודי של מדינת ישראל.

כמו כן הביע את תקוותו שבקרוב מאוד תוחלף הממשלה הכושלת הזאת והדברים יטופלו באופן ראוי.

חה”כ אופיר כץ, תושב עפולה, הציג בין השאר את מאבקיו בוועדת הכספים של הכנסת להגדלת תקציבי הבריאות לבתי החולים באזורי הפריפריה לרכישת ציוד רפואי מודרני והכשרת צוותים מתאימים להפעלתם כדי לקצר תורים לבדיקה. חה”כ אופיר כץ ציין את העובדה כי תוחלת החיים באזורי הפריפריה קצרה בשנתיים מול תוחלת החיים באזור מרכז.

כרגיל הכנס הסתיים בשירת התקווה של כל הנוכחים.

הגליל.נט

Read Previous

תחנות כרמיאל ואחיהוד נסגרות בסופי שבוע  

Read Next

זה לא רק עניין של איכות חיים

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.

נגישות