יחידת אורתופדיית ילדים נפתחה במרכז הרפואי זיו

דר עותי רודיך צילום המרכז הרפואי זיו

תיקוני עיוותי עצם, פתרונות לבעיות שברים מורכבים או כאלה המערבים את לוחית הצמיחה, דיספלזיה (התפתחות עצם לא תקינה) של פרק הירך ובעיות הנגרמות משיתוק מוחין

המרכז הרפואי זיו ממשיך בפיתוח והרחבת השירותים הרפואיים למען תושבי הצפון ובאי בית החולים. הנהלת המרכז הרפואי זיו על פתיחת יחידה לאורתופדיית ילדים

ד"ר עותי רודיך, אורתופד ילדים מומחה הצטרף לפני כשנה למחלקה האורתופדית של בית החולים.

בתקופה זו, מאות מילדי הצפון קיבלו מענה וטיפול מקצועי במקרים אורתופדיים. המחלקה עומדת בחזית החדשנות הרפואית בישראל כאשר לראשונה בישראל נעשה שימוש בבורג קיבוע מיוחד לשברים מורכבים. הבורג הייחודי נספג תוך מספר חודשים בגוף והעצם משתקמת במקומו .

ד"ר רודיך עותי אורתופד ילדים מנוסה שהשתלם בישראל ובקנדה מסביר: "אני שמח על הרחבת השירותים האורתופדיים לילדים בזיו. הביקוש הולך וגדל ותושבי הצפון מבינים ומכירים שיש להם בזיו את השירות המקצועי והטוב ביותר בתחום זה.

בשל הביקוש הגדול החליטה הנהלת המרכז הרפואי, יחד עם הנהלת המחלקה האורתופדית להגדיל את הצוות ואת סל השירותים. מחלקת האורתופדיה בזיו יודעת לתת פתרונות ייחודיים ומתקדמים, יש לנו שירותי אבחון וטיפול מהטובים בארץ אשר משלבים ניסיון רב, חדשנות ומצוינות בביצוע."

בין השירותים הרבים שניתנים ביחידה, תיקוני עיוותי עצם, מעקב וטיפול ניתוחי בבעיות אורתופדיות שונות. פתרונות לבעיות כמו שברים מורכבים או כאלה המערבים את לוחית הצמיחה, דיספלזיה (התפתחות עצם לא תקינה) של פרק הירך ובעיות הנגרמות משיתוק מוחי וגם מקרים סבוכים יותר הדורשים תיקוני עיוותים והארכת עצם.

מנהל המרכז הרפואי זיו פרופ' סלמאן זרקא: "במרכז הרפואי זיו אנו פועלים כל העת לשפר ולאפשר שירותי רפואה מצוינים ושלמים לצפון. תנופת הבניה, פתיחת השירותים החדשים וכעת פתיחת יחידת אורתופדיית הילדים הם חלק ממגמה זו."

ככל שעולה הצורך, מוזמנים להגיע ולהיבדק במרפאות לאורתופדית ילדים של זיו.

עליזה רוזן הברמן

Read Previous

עוד נשמע עליהם

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.

נגישות