חג אביב חג של התחדשות, לבלוב, פריחה והרבה אהבה

עם בוא הפסח, חג האביב הצורך בהתחדשות באוויר ואנו עסוקים בניקיונות, לא רק כאלו שבבית, בעיקר מלבנו. חג הפסח מבשר את בוא האביב המלבלב, שמש חמימה ופריחה. לכבוד החג הנפלא שאלנו אתכם מה הייתם מנקים וזורקים מחייכם? במה הייתם מתחדשות.ים? בהיבט הגשמי והרוחני

ח”כ ענבר בזק

חג הפסח הוא הזדמנות מצוינת לעשות סדר בחיינו ובכלל ולהביט קדימה, אל העתיד.

השנה אני בוחרת לנקות את תחושת הצדק הפנימית שלי ולהכניס יותר קשב ודיאלוג עם אנשים שחושבים אחרת ממני, מתוך הבנה שהדרך הטובה ביותר לצעוד קדימה ולשנות לטובה היא יחד, יד ביד עם אחרים. את החג אנצל לבלות עם המשפחה ולמלא את המצברים ואתחדש במלאי של אנרגיות להמשך העשייה למען הציבור.

אבי גיסברג

הייתי זורק כל כאב צער חוסר אונים מפנה את כל המקום להמשך עשייה למען תושבי כרמיאל וליהנות מהדברים היפים שיש לעולם להציע ויש הרבה.

שיהיה לי מספיק זמן לבלות וליהנות מהמשפחה הנפלאה שלי.

חג שמח לכל כרמיאל ולכל בית ישראל.

ח”כ טניה מזרסקי

תמיד בבית יש חפצים שכבר מזמן לא משתמשים בהם. לעתים קרובות אנחנו ממתינים לימי הניקיונות לקראת הפסח, כדי להביט בסביבתנו ולהוציא מהבית את מה שלא בשימוש. יש תחושה שדווקא בפסח קל יותר להיפטר ולהיפרד מהחפצים השונים. יש משהו באוויר, ריח של טיהור והתחדשות. באביב הטבע מתחדש, בני אדם יותר מטיילים בחוץ, ובנוסף לכך, רבים קונים יותר ומחלקים מתנות לקרוביהם.

כיף לטהר את הבית, כיף לקנות וכיף להעניק שמחה לזולת.

בת שבע אבוחצירא

הייתי מנקה וזורקת מחיי את כל המסכות, האלכוהול ג’ל והבדיקות של הקורונה. פשוט לומר לכל הערכה הזו שליוותה אותנו שנתיים, שלום ולא להתראות. הייתי מחדשת את חיי החברה שלי. יותר זמן לחברים, כאלה שלא הצלחתי להיפגש איתם יותר מידי בגלל שנתיים שכללו סגרים דווקא בתקופות החגים.

מחדשת את הטיולים שלי ושל משפחתי בארץ היפה שלנו, כי יש בה עוד המון מקומות קסומים שטרם הכרנו.

גלית הופמן אבידור

עבורי חג הפסח הוא חג הולדתי ,יג ניסן, הערב היחיד בו אמי לא ישבה לשולחן ליל סדר עם המשפחה.

זו תקופה בה אני מסכמת את השנה שחלפה ונושאת עיניי לשנה החדשה. תקופה בה אני מנסה לנקות הרגלים ישנים ולאמץ הרגלים חדשים תזונה טובה יותר, פעילות גופנית, יותר מפגשים עם חברות וחברים.

בשנה זו אשתדל לנקות את חרדת הפחד והבדידות שעטפה אותנו בעקבות משבר הקורונה. אנסה לגרום ליותר אנשים לצאת ולהתחבר מחדש לפעילויות הנהדרות שמרכז הקהילתי לבריאות האישה שלנו בנעמת כרמיאל מציע.

באופן אישי אמשיך לחייך אל העולם ולראות את הטוב שבבני האדם. רק כך נוכל להצעיד אותנו להצלחות אישיות וחברתיות. חג אביב שמח לכולם. גלית הופמן אבידור יו”ר נעמת מרחב כרמיאל

אליסה דריקר מן

הייתי מנקה וזורקת מחיי את כל התחושות הקשות שהביאה עימה השנה החדשה בגזרה העולמית בגזרה הארצית.

הייתי מתחדשת בשקט, שלווה ובטחון. הייתי רוצה שלילדים בכל העולם יהיה תמיד את המקום הבטוח וחיוך על הפנים.

אבי פלדמן

הייתי מנקה את האלימות המילולית בחברה שלנו. אלימות מילולית חסרת מעצורים ברשתות החברתיות. אלימות מילולית בשיח באמצעי התקשורת, בכנסת ובנאומים. אלימות מילולית נחלתם של דוברים ואישים מכל גווני הקשת הפוליטית. הייתי מבקש תהליך מתקדם של הפיכת עירנו האהובה כרמיאל למרכז הייטק אשר יגרום לבנותינו ובנינו להישאר בעיר ולא להגר למרכז הארץ.

מרו (מירב) סרמילי

הייתי מנקה התלבטויות, חששות ומחסומים. פסח זו הזדמנות להתחדשות. הייתי שמחה ליותר זמן ליצירה, לימודים.

חיים שוקרני

הייתי מנקה וזורק מחיי את הרשתות החברתיות. בעידן של היום, בשונה מזמנים אחרים, כל אדם, שאין זו מתפקידו או מומחיותו, מטיל דופי או מפיץ שקרים בלחיצת כפתור. מבלי לייחס חשיבות ולו קטנה לאדם שמאחור הפרופיל.

הייתי מתחדש בחוויות. מחקרים הוכיחו כי חוויות גורמות לאושר ושמחה יותר מאשר מתנות או חפצים. נחוצה לי חוויה משפחתית מעצימה. בהזדמנות זו אאחל לתושבי כרמיאל חג שמח וכשר. אני אוהב אתכם ואעשה למענכם.

משה צדקיהו

הייתי זורק את הקורונה מחיינו ומוציא את כולנו לחירות מלאה בדגש על ילדינו שאומנם מאמין בכל ליבי שהם רק התחשלו מזה בעתיד.

הייתי מנקה מחיינו את רגעי האי איחוד בעם שמדי פעם צצים בקרבנו, שנהיה אוהבים ומכבדים. הייתי מתחדש בלהיות יותר עם משפחתי, היקרה ולבלות איתם כמה שיותר.

דודי ביטון

הייתי זורק את מחלת הקורונה וכל התופעות הקשות שהביאה: בדידות בגיל המבוגר, מקרי מוות, צער, מצבי לחץ בקרב צעירים, בעיות פרנסה ועוד. הייתי זורק את הקנאה וצרות העין.

הייתי מתחדש באנרגיות להפצת אהבת חינם, רוח של ערבות הדדית ונתינה ובחברים עם אנרגיות טובות.

סיוון דמרי גרשין

הייתי זורקת מחיי הרגלים רעים ועצלנות ובמקום לסגל הרגלי חיים בריאים וטובים. התחלתי את התהליך עם עצמי ממש בימים אלו וכולי תקווה שאצליח.

חנה ביקל

הייתי זורקת את הקורונה מחיינו את כל השנאה שנוצרה בחיינו. מקדמת רק שלום בארצנו ובעולם. קצנו במלחמות. ומאחלת למשפחתי פסח שמח אביב וכיפי עם המשפחות ובשקט.

גיורא צשקין

אני מוקף במשפחה אהובה ונהדרת, בחברים טובים, אנשים מצוינים.

הייתי מאוד רוצה להשאיר בסטטוס קוו את מה שיש לי בלי לנקות או לזרוק דבר מחיי, אני עוסק במה שאני הכי אוהב וזה בהחלט עושה אותי מאושר.

עדית גל

זו הייתי יכולה הייתי משלחת (לשלום אבל לא להתראות) את האנשים שהורסים, דברים טובים שבנו אחרים באהבה.

התחדשתי בשמחה בספרה החדש של אחותי, סיגל בר קובץ, “אשה אובדת”, ספר נפלא להעביר איתו את החופש.

מאחלת חג שמח ואביבי לכולם!

עליזה רוזן הברמן

Read Previous

משטרת כרמיאל: נלכד פורץ המוניות הסדרתי

Read Next

דמי חגים

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.

נגישות