חברת מועצת העיר אליסה דריקר מן, מונתה לסגנית ראש העיר כרמיאל

מועצת העיר אישרה בישיבתה מיום ראשון השבוע את בקשתו של ראש העירייה משה קונינסקי למנות את עו”ד אליסה דריקר מן , לתפקיד סגנית ראש העיר

ביום ראשון השבוע אישרה מועצת העיר את מועמדותה של עו”ד אליסה דריקר מן לתפקיד סגנית ראש העירייה, במקומה של ח”כ טניה מזרסקי שנבחרה לכהן בכנסת מטעם מפלגת יש עתיד, עו”ד דריקר תטפל בתיקי האגף הדמוגרפי והקליטה בנוסף לספורט בו היא אוחזת היום.

עו”ד דריקר מן: “בתור מי שעלתה ארצה וחוותה את תהליך הקליטה, אני מודעת לחשיבות התהליך ולשילוב העולים בחיי הקהילה של העיר תוך התחשבות בצרכיהם והנורמות שהביאו איתם ממקום מוצאם”.

היא ילידת אוקראינה, בת 39 נשואה ליונתן מנצור (בנה של מרים מנצור רכזת הקהילתית של נעמ”ת) , אם לשלושה. עלתה לארץ בשנת 1990 היישר לעיר כרמיאל . בעלת תואר ראשון LLB במשפטים ותואר שני במנהל ומדיניות ציבורית עם התמחות בשלטון מקומי מאוניברסיטת חיפה, יוצאת הסנגוריה הציבורית ומוסמכת כנוטריון.

מזה למעלה מעשור בעלת משרד עורכי דין עצמאי ואף הייתה שותפה באחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים והמובילים בעיר עם חבר מועצת העיר קורן ניימרק ובתקופה מסוימת גם סוזי קונינסקי רעיית ראש העירייה עד לפרישתה.

בנוסף, במרוצת השנים שימשה כמרצה באקדמיה בתחום המשפטי, הנחתה קבוצות נוער בסיכון בתחום הפלילי וכיהנה כיו”ר וועדת סיוע לקורבנות עבירה של לשכת עוה”ד מחוז חיפה.

בשנת 2018 הצטרפה לסייעתו של משה קונינסקי ולאחר בחירתו לראשות העיר, שימשה בהתנדבות מלאה כחברת מועצה במסגרת זו החזיקה את תיק הספורט בנוסף לחברות בוועדות אחדות ובהן: וועדת מכרזים, איכות הסביבה, ביקורת וחברה בדירקטוריון היכל התרבות.

בישיבה, נפרדו באופן רשמי ראש העיר משה קונינסקי וחברי מועצת העיר מ ח”כ טניה מזרסקי, שסיימה את תפקידה.

ראש העירייה הודה ל ח”כ טניה מזרסקי על עבודתה המסורה לצידו ותרומתה לפיתוחה של העיר, איחל לה שוב הצלחה בתפקידה כח”כ והביע את תקוותו כי היא תמשיך לשמש כנציגה אותנטית נאמנה של העיר כרמיאל ותושביה. ח”כ מזרסקי הודתה לראש העיר על העבודה המשותפת, הדגישה כי היא ממשיכה להתגורר בעיר וכי היא רואה את עצמה כשגרירה של העיר בכנסת ועל כך שבכוונתה לסייע לקידום פרויקטים בעיר ובראשם כפי שהגדירה פרויקט חייה – הקמת בית חולים שיקומי בכרמיאל והסבתו למרכז רפואי כללי.

עליזה רוזן הברמן

Read Previous

נותרו קוטג׳ים אחרונים בפרויקט היוקרתי ויו סלקטד בכרמיאל

Read Next

בכרמיאל מתנגדים לחיסון ילדים בבתי הספר

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.

נגישות