הגליל.נט – מבית עיתון קול כרמיאל והגליל

זקנים ובני נוער – שילוב מנצח!

קבוצה ייחודית ששילבה בני נוער וזקנים חגגה את סוף השנה בטקס מרגש

ביום חמישי האחרון נערך בתיכון אדם חברה וטבע בעיר טקס מיוחד במינו שהופק, נכתב, והונחה על ידי – זקנים ובני נוער! אחד אחד הם עלו הבמה – הקריאו ברכות מרגשות, שרו שירים ואפילו רקדו יחד ריקוד.

“הטקס הוא תוצר של שנה מרגשת במיוחד” מספרת המחנכת בת בארי:

“קבוצת ‘שילוב מנצח’ הוקמה בחילת השנה בשיתוף עם ההסתדרות מרחב כרמיאל במטרה לתת מענה לבדידות בתקופת הקורונה הקשה כל כך לאוכלוסייה המבוגרת, בני הנוער הגיעו לבתי הזקנים, לימדו אותם להשתמש בתוכנת הזום, ערכו איתם מפגשים מקוונים וכשהתאפשר המפגשים הפכו פיזיים.

נוצרו קשרים מדהימים בין חברי הקבוצה שנתנה כל כך הרבה לכל המשתתפים בה”.

לקראת סיום שנת הפעילות החליטו חברי הקבוצה לערוך טקס שיסכם את הפעילות, אתי, מחברות הקבוצה, סיפרה על תחילת הדרך: “בתחילת השנה קיבלתי טלפון לא ברור מנערים שרוצים לבוא אלי הביתה, ברגע הראשון קצת נבהלתי, אם אני אגיד לכם את האמת.. הכל מסביב קורונה וסגרים ופתאום רוצים לבוא אלי הביתה? קצת משוגעים אלה.

קודם כל למדתי איך להפעיל את הזום שעד אותו רגע ניסו להסביר לנו מרחוק וזה שיגע את כולנו. אבל אתם לא התפשרתם ולא פחדתם והגעתם עד אלינו הביתה. נכנסתם, עם מסכות והכל ולימדתם אותנו בסבלנות ואהבה את כל מה שצריך. אין עליכם”.

את הטקס חברי הקבוצה סיכמו בהחלטה להמשיך בפעילות גם בשנה הבאה ואף לצרף לה חברים נוספים – צעירים ומבוגרים!

בתיכון אדם חברה טבע לומדים כ-130 חניכות וחניכים בשכבות ט עד י”ב. בבית הספר מושם דגש על עשייה קהילתית וכל חניכי בית הספר מתנדבים אחת לשבוע ברחבי העיר ונפגשים עם אוכלוסיות שונות – צעירים, מבוגרים ועולים.

עליזה רוזן הברמן

Read Previous

טקס פרסי החינוך המחוזי לשנים תש”פ-תשפ”א

Read Next

הלשכה הניידת של ראש העירייה

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן