הנוסעים הגיעו לתחנה רק אז התברר שאין רכבות

תחנת רכבת כרמיאל נערכת להילולה במירון הוצבו גדרות לחץ מתקפלות- צילום פרטי

ברכבת ישראל שכחו להודיע לציבור על שינויים בתנועת הרכבות בשל הילולת מירון, למרות שההנהלה ידעה חודשים רבים קודם . תגובת דובר רכבת ישראל מתן ברקוביץ: "יש באתר כבר מעל שבוע"

תושבי כרמיאל והיישובים מסביב הנוסעים למקום עבודתם בשגרה, הופתעו לגלות הבוקר כאשר הגיעו לתחנת רכבת כרמיאל, כי רכבות בוטלו, ללא כל הודעה מוקדמת.

מתברר כי בשל הצורך בהסעת החוגגים להילולה במירון, בוטלו רכבות, תחתיהן תצאנה רכבות ייחודיות לחוגגים בהר מירון, אשר יגיעו לתחנת כרמיאל ומכאן יוסעו בשאטלים להר.

הסדר זה חל היום ומחר, אלא שאיש ברכבת ישראל לא טרח להוציא הודעה לעיתונות, על מנת שהציבור יידע.

כך הגיעו הבוקר הנוסעים ונתבשרו על השינויים מבלי שיכלו להיערך מוקדם בהתאם.

ביום חמישי האחרון פורסם כאן ובעיתוננו "קול כרמיאל והגליל" ובפורטל זה, אודות הפסקת פעילות הרכבת ביום שישי הקרוב ה-12.5.23, בהמשך להודעה שנשלחה לפני יותר משבועיים.

לשאלת מערכת הגליל.נט את דובר רכבת ישראל מדוע לא נשלחה הודעה כמקובל נתקבלה התשובה: "יש באתר מעל לשבוע". אנחנו שואלים: האם משתמשי הרכבת הנוסעים יום יום לעבודתם אמורים לנחש כי דווקא עכשיו עליהם ליזום בדיקת האפליקציה כאשר לכאורה אין כל סיבה לכך, הם הרי נוסעים יום יום ואיש לא התריע.

חשוב לציין כי תחנת רכבת כרמיאל זכתה בפרס תחנה מצטיינת, כי כזו היא. אחת התחנות הטובות, אופן ניהולה, היחס לנוסעים התפעול המקצועי, כל הפרמטרים, אולם אין זה מתפקיד הנהלת התחנה ואפילו חל איסור לשלוח הודעות לעיתונות.

מומלץ לנוסעי הרכבת השוהים במקום עבודתם להתעדכן בלוח הזמנים לצורך חזרה , וכן לצורך נסיעתם מחר שכן השינויים מתוכננים ליומיים.

תחנת כרמיאל בהערכות מיוחדת למירון צילום פרטי

עליזה רוזן הברמן

Read Previous

שינויים בתנועת הרכבות

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.

נגישות