הגליל.נט – מבית עיתון קול כרמיאל והגליל

המכללה לכדורגל שפעלה במסגרת עמותת הפרחים לא עוד

הפועל עירוני כרמיאל צילום מדיה עירוני כרמיאל

עמותת פרחי כרמיאל תעביר את פעילותה של המכללה לכדורגל לעמותת הפועל עירוני כרמיאל

עמותת פרחי כרמיאל שהקימה והפעילה במשך 31 שנים  את המכללה לכדורגל במסגרת פעילות החוגים שלה תעביר לניהול הפועל עירוני כרמיאל את פעילות המכללה. זאת במסגרת הסכם חדש להידוק שיתוף הפעולה בין הפועל עירוני כרמיאל ועמותת פרחי כרמיאל, הנובע מהרפורמה הכללית בתחום הספורט העירוני, שמטרתו לאגם משאבים ולאחד גופים בספורט.

מציינים את האיחוד צילום מדיה עירוני כרמיאל

בהפועל עירוני כרמיאל ניסו ליפות את המצב, בהודעה לעיתונות נכתב תחת הכותרת "עמותות הפועל עירוני כרמיאל ו – פרחי כרמיאל בשיתוף פעולה חדש בתחום הכדורגל בעיר כרמיאל". בהמשך מפרטים: "הפועל עירוני כרמיאל תמשיך  להפעיל בכרמיאל את הכדורגל המקצועי ובנוסף את הכדורגל העממי. כך כל ילדי כרמיאל יחשפו לכדורגל המקצועי ויקבלו  הזדמנות להוכיח את כישוריהם ובהמשך למצוא את מקומם בתחום. באמצעות צעדים אלו, לעיר כרמיאל תהיה היכולת לאתר ולייצר שחקנים איכותיים ומקצועיים יותר. העמותות סיכמו והתחייבו שימשיכו לפתח את פעילות הכדורגל העממית כך שלכל ילדי העיר תהיה האפשרות לשחק".

המשמעות האמתית של ההסכם החדש בין העמותות היא שהפועל עירוני כרמיאל תמשיך להפעיל את הכדורגל המקצועי ובנוסף תפעיל את הכדורגל העממי ואת בית הספר לכדורגל. שתי העמותות התחייבו להמשיך לפתח את הכדורגל העממי ולאפשר לכל ילד בכרמיאל לשחק כדורגל, ללא הבדל  מה רמתו. לילדים תהיה הזדמנות להוכיח את כישוריהם ולהתאמן תחת גוף מאוחד.

עבור עמותת הפרחים המשמעות היא כי אחרי 31 שנים של פעילות כדורגל זו תיסגר ותעבור להפועל עירוני כרמיאל.

עמותת הפרחים נוסדה לפני 31 שנים כגוף התנדבותי של בית הספר הפרחים, בו פעלו הורים על מנת לאפשר חוגים בשעות אחר הצהריים לילדיהם. עם השנים העמותה התמקצעה והפכה משמעותית ומשפיעה בבתי ספר נוספים ובתחומים רבים נוספים. כעת נראה כי תם פרק המכללה לכדורגל שנוסדה אז באותם ימים.

מעמותת פרחי כרמיאל נמסר: "אנו רואים את התהליך בתחום הכדורגל בעיר ואת ההתקדמות שעשה בתקופה האחרונה. נמשיך לתמוך ככל שיידרש מאתנו ולשתף פעולה עם הפועל עירוני כרמיאל למען הילדים בעיר".

מעמותת הפועל עירוני כרמיאל נמסר: "אנו שמחים ומודים על האמון של עמותת פרחי כרמיאל בנו ובדרכנו. נדאג לשתף פעולה ולשמר את המוסד המדהים שבנו בעמותת פרחי כרמיאל תוך כדי שילוב תכנים חדשים והכוונה מקצועית".

עליזה רוזן הברמן

Read Previous

רכבת ישראל מאריכה את שעות הפעילות

Read Next

בבקשה תנו לי ולאנשים כמוני הזדמנות לחזור לחיות ולהנות מהעולם המופלא סביבנו

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן