פורטל חדשות הגליל.נט

המועצה לישראל יפה העניקה חמישה כוכבי יופי לכרמיאל

ההודעה על קבלת הפרס נשלחה ביום בו התבשרנו כי מייסדת המועצה לישראל יפה, אורה הרצוג הלכה לעולמה

ביום שני השבוע נתבשרנו כי אורה הרצוג, אמו של הנשיא ורעייתו של הנשיא השישי, הלכה לעולמה בגיל 97.

הרצוג נולדה במצרים, סיימה תואר ראשון במתמטיקה ובפיזיקה, עלתה לישראל והצטרפה לארגון ההגנה במהלך שירותה הצבאי נפצעה קשה בפיגוע שהתרחש בבית המוסדות הלאומיים , יזמה את חידון התנ”ך העולמי והקימה את “המועצה לישראל יפה” – הארגון הסביבתי הראשון בישראל.

הרצוג הייתה אישיות חזקה. קורות חייה מרשימים מתארים חיים מלאי עשייה ונתינה שיש בהם תרומה משמעותית וניצחת לעיצוב דמותה של מדינת ישראל, תרבותה ויופייה.

המקוריות והחזון בהגיית ובהקמת חידון התנ”ך העולמי והמועצה לישראל יפה הם היהלומים בכתר עשייתה הרבה למען המדינה.

טקס קבלת הפרס

כמה סמלי כי ההודעה של עיריית כרמיאל נשלחה באותו היום בו נתבשרנו על פטירתה של מייסדת המועצה לישראל יפה והוגת הפרס אורה הרצוג.

סגן שר הביטחון אלון שוסטר, אלוף פיקוד העורף אורי גורודין ויו”ר המועצה לישראל יפה מיקי בלומנטל, העניקו את תעודת חמישה כוכבי היופי לעיריית כרמיאל.

את התעודה קיבלו לידיהם בטקס שנערך בבית המועצה לישראל יפה בתל אביב בתאריך 4.1.22 ראש מינהל הביטחון משה לוי, גיל דהן ומיכה מגן.

בטקס נטלו חלק גם מנהלת סניף המועצה לישראל יפה כרמיאל והצפון חיה שמלץ, מנהל המינהל לשרותי חירום במשרד הפנים אלי רגב, סגן מפקד המחוז אל”מ צביקה הלפרין, מנכ”ל המועצה לישראל יפה ויצמן משיח, ונציגי מרכז השלטון המקומי.

ראש העירייה משה קונינסקי: “אני גאה בצוותי העירייה על ההישג המרשים ומבקש להביע את הערכתי לראש מינהל הביטחון בעירייה משה לוי , ל גיל דהן, ל מיכה מגן ולכל העובדים באגף הביטחון.

כרמיאל משקיעה רבות בשמירה על מוכנות החירום של העיר בכלל והמקלטים הציבוריים בפרט ותחזוקתם השוטפת בצורה נאותה וראויה לשעת חירום”.

עליזה רוזן הברמן

Read Previous

משלחת מכרמיאל בראשות איציק קירשנבאום בביקור מרגש בבית הנשיא בירושלים

Read Next

שפעת העופות וחיות המחמד האם ציפורי וחיות המחמד חשופות למחלה?

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן