הותר לפרסום סוזי קונינסקי היא החשודה בפרשת הסחיטה באיומים

סוזי קונינסקי במשרד, צילום אלה זית

סוזי קונינסקי " אני אעמוד איתן, חזקה מול כל השימיניג"

ביום שני השבוע הותר לפרסום כי החשודה בפרשת הסחיטה באיומים המסעירה בימים האחרונים את העיר, היא עו"ד סוזי קונינסקי, רעיית ראש עיריית כרמיאל משה קונינסקי.

קונינסקי נעצרה לפני כשבועיים ונחקרה בחשד כי שכרה שלושה חוקרים פרטיים בהם אילן סרדל, חוקר פרטי בדרגת ניצב משנה בדימוס, (שימש בעבר מפקד משטרת זבולון), במטרה להשיג חומרים שיאפשרו לכאורה להפליל ולסחוט איש עסקים ופעיל ציבורי מוכר בעיר, המתנגד פוליטית לבעלה, ואשר בין תכניותיו התמודדות על ראשות עיריית כרמיאל בבחירות הקרובות שיתקיימו בעוד כשנה. בנוסף ניטש קרב בין הפעיל לבין ראש העירייה על ראשות סניף הליכוד בכרמיאל.

בפרשה האמורה , מעורבים עוד שני אנשים: מתמחה במשרדו של החוקר הפרטי, וחוקר פרטי נוסף שגם הוא קצין משטרה לשעבר. כל השלושה נעצרו ונחקרו, בחשד, כי תיעדו את איש העסקים, הנשוי ואב לילדים, כשהוא מבלה בחוץ לארץ עם מאהבת לכאורה. כולם מכחישים את החשדות נגדם. מספר ימים לאחר שנעצרו הם שוחררו ממעצר.

עו"ד תמי אולמן המייצגת את עו"ד קונינסקי מסרה לקול כרמיאל והגליל: "מדובר בחשד שאין לו ביסוס. ראש העיר לא קשור לחקירה! מאחר וכך, מנסים לפגוע במשפחתו, על מנת להוציאו מהמרוץ, אבל ברור ששום דבר לא ישבור אותו ואת משפחתו".

עו"ד קונינסקי מסרה : "קבלן הניקיון מכרמיאל לא יצליח לסגור את ארון השלדים שלו בספין תקשורתי ! מדובר בהאשמות שווא וזאת לאחר שהגשתי מספר תלונות במשטרה נגדו ונגד עובדיו אשר הטרידו, עקבו, ניסו לסחוט ולפגוע בי ובמשפחתי וזאת לאחר שלא הצליח לסחוט את ראש העיר ולקבל את מבוקשו מיד אחרי הבחירות.

אחד מעובדיו וחברו הקרוב אף הורחק בצו בית משפט לשישה חודשים ממשפחתי, מביתי וממשרדי אחרי שנתפס פעם אחר פעם עוקב, מטריד ומאיים. אני משוכנעת שהרשות החוקרת הבינה שכל מטרתו היא לפגוע בראש העיר דרכי.

אלון אזולאי צילום יחצ

מטעמו של אלון אזולאי נמסר: "הפרסום חושף טפח משורה של אירועים חמורים שחלקם עוד ייחשף בתקופת הזמן הקרובה. בחודשים האחרונים משפחתי ואני אוימנו ונסחטנו על ידי בעלי כוח, שנהגו כעבריינים, מטעמו של איש ציבור בכיר בכרמיאל. אותם עצורים, ביקשו לא רק להכפיש את שמי ולפגוע בתא המשפחתי שלי, אלא להתערב במערכת הבחירות הקרובה בכרמיאל ולמנוע את התמודדותי לראשות העיר. מדובר בסחיטה פלילית חמורה ביותר, שנועדה לפגוע ברצון הבוחר ולשמר אינטרסים כלכליים ופוליטיים בעיר כרמיאל.  משפחתי ואני בחרנו שלא להיסחט, שלא להירתע ופעלנו להגשת תלונה מידית למשטרת ישראל, שפעלה במהירות וללא דופי."

עליזה רוזן הברמן

Read Previous

תחנת הכיבוי גליל מרכזי זכתה במקום השני באליפות נציב כבאות והצלה לישראל לשנת 2022

Read Next

להציל את גבי

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.

נגישות