פורטל חדשות הגליל.נט

הגיע מראשון לציון למכור סמים בכרמיאל

התחזה לאחר צילום משטרת ישראל

מדוע מגיע צעיר ממרחק רב כל כך, לצורך מכירת סמים, כשהוא נוהג בעצמו במכונית למרות שמעולם לא הוציא רישיון נהיגה? מה הופך את כרמיאל ליעד אטרקטיבי לפעילות עבריינית?

שוטרי משטרת ישראל עצרו לפני כשבועיים בכביש 804 צומת שורשים, צעיר תושב ראשון לציון, שנהג ברכבו למרות שמעולם לא הוציא רישיון נהיגה.

כאשר נתבקש להציג רישיון הוא הציג לשוטרים רישיון נהיגה זר שהוצא בארצות הברית תוך שהוא מתחזה לאחר. בנוסף בחיפוש ברכבו נתפסו 700 גרם סם מסוכן מסוג קנאביס.
ביום רביעי האחרון הגישה נגדו המשטרה כתבי אישום חמורים בגין סחר בסמים.

הסמים שנתפסו , צילום משטרת ישראל

בתאריך 19/2/21 בשעות הערב בזמן פעילות מבצעית בכביש 804 באזור צומת שורשים, הבחינו השוטרים ברכב נוסע לכוון כרמיאל שעורר את חשדם. בשל כך הורו לו לעצור בצד הדרך.

במהלך בדיקת הרישיונות הנהג הציג בפני השוטרים רישיון נהיגה שהופק במדינת דרום קרולינה בארצות הברית.

במהלך הבדיקה של הנהג התברר לשוטרים כי הוא מתחזה מאחר ומעולם לא הוציא רישיון נהיגה.

תוך כדי בדיקת הנהג, הריחו השוטרים ריח של סמים שעלה מתוך הרכב. בחיפוש נתפסו כ700 גרם ברוטו חומר חשוד כסם מסוכן מסוג קנאביס המחולק לשקיות כמו גם כסף מזומן .

החשוד נעצר והועבר לחקירה במשטרת כרמיאל, אז התברר כי מדובר בתושב ראשון לציון, בשנות ה20 לחייו.

במהלך החקירה התברר לחוקרים כי החשוד הגיע לאזור הצפון במטרה לסחור בסמים. חוקרים הצליחו לאסוף ראיות נגד החשוד בכמה מקרי סחר בסמים בערים כרמיאל, חיפה ויקנעם.

מעצרו של החשוד הוארך שוב ושוב, וכאמור ביום רביעי האחרון, הוגש נגדו כתב אישום חמור באמצעות חטיבת התביעות של המשטרה, בגין עבירות סחר בסמים, התחזות לאחר ועבירות תעבורה.

רכבו של החשוד הושבת לתקופה של 30 יום.

ממשטרת ישראל נמסר: "משטרת ישראל תמשיך להפעיל מגוון יכולות מבצעיות ומודיעיניות, במטרה להילחם בהפצת סמים מסוכנים, על מנת לאפשר שגרת חיים תקינה ובטוחה לאזרחים שומרי החוק ולמצות את הדין עם מבצעי העבירה. משטרת ישראל תפעל בנחישות תוך שימוש בכל הכלים והאמצעים הקיימים ברשותה, נגד עברייני הבריונות בכביש המסכנים חיים ותביאם לדין".

עליזה רוזן הברמן

Read Previous

שינוי ארגוני – מנהל התרבות מבוטל – הפעילות עוברת להיכל התרבות

Read Next

נתפס חשוד במעשה סדום בקטינה בת 14

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן