“גבר אמיתי לא מרים יד על נשים”

שם המופע שיעלה ב-25.10 באשכול פיס קהילתי כרמים מוקדש לציון המאבק נגד אלימות במשפחה בדגש על אלימות נגד נשים

זהו פרויקט חדש, שיזם נתנאל הררי המוכר כמי שמנהל מספר שנים את פרויקט מגרשים מוארים בעיר. הוא המייסד של עמותת “למען הספורט בכרמיאל” באמצעותה מנהל בהצלחה מזה שנים את התכנית עבור עיריית כרמיאל, בנוסף הוא פעיל חברתי שיזם וממשיך ליזום פרויקטים ויוזמות מרגשות בהתנדבות.

העמותה שינתה את שמה ויעדיה ונקראת היום “העמותה למען כרמיאל” בה הוא משמש יו”ר.

מטרותיה של העמותה החדשה כפי שהוא מסביר: “לבצע פעילויות קהילתיות למען הקהילה. אנו נבצע פרויקטים במהלך השנה.

נדאג לחבר את הקהילה בכרמיאל במגוון נושאים כגון- מעורבות חברתית, הפקת מיזמים בתחומי האלימות במשפחה, אלימות כלפי נשים, נפיק תכוניות קצרות בתחום נוער בסיכון, האוכל והמסעדנות, הספורט, ובטחון התושבים בכרמיאל.

נגע בכל תחום: נשים, נוער, ספורט, בטחון, תרבות.

"גבר אמתי לא מרים יד על נשים”, זהו השם שבחר הררי להבליט את יוזמתו לאחר האירוע בו נפצעה באורח קשה שירה איסקוב הכרמיאלית, כאשר בן זוגה ניסה לרצחה. הוא מסביר: “ אחרי עשרות נשים שנרצחות בשנה, אחרי הסיפור הכואב והמצמרר של שירה איסקוב מכרמיאל וכדי להעלות את המודעות של האלימות, החלטתי כי עליי לעשות מעשה לטובת הנשים, להרים את הכפפה ולעשות צעד משמעותי שיעביר את המסר הברור והחשוב כי גבר אמתי לא מרים יד על אישה”.

במסגרת הפרויקט יזם הקלטת שיר וצילום קליפ, נגד אלימות נשים. “הביצוע הופקד, לדבריו בידי זמר מאוד מוערך במדינה ובליווי זמרות נוספות”, בחודש נובמבר, החודש המציין את המאבק נגד אלימות נשים, יפורסם בכלי התקשורת.

בימים אלו לקראת ציון חודש נגד האלימות ובכלל לציון הנושא, הוא מחלק לנשות העיר, חולצות עם כיתובים שונים בנושא. על היוזמה הוא מסביר: “מטרת חלוקת החולצות הינה לתת לנשים הרגשה טובה ובזכות הקמפיין הזה נצליח לקיים העצמה נשית בכרמיאל”.

עליזה רוזן הברמן

Read Previous

שירתו של שמואל כהן

Read Next

יועץ משפטי חדש לעיריית כרמיאל

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.

נגישות