אלון אזולאי: ״במשמרת שלי – הטבות משמעותיות לרכישת קרקע ודירה לחיילים ויוצאי מערכת הביטחון בכרמיאל״

המועמד לראשות העיר כרמיאל אלון אזולאי יפעל מול הממשלה ליצירת הטבות משמעותיות לרכישת קרקע ודירה לחיילים משוחררים ויוצאי מערכת הביטחון בכרמיאל; אזולאי: ״כפי שאנשי הביטחון שומרים עלינו, אנו נדאג להם״

עם הפנים לאנשי מערכת הביטחון: המועמד לראשות העיר כרמיאל, אלון אזולאי, מצהיר הבוקר (יום שני, 3.9.23) כי אחד היעדים המרכזיים שמתכוון להשיג לאחר שייבחר לראשות העיר ב-31 באוקטובר, הוא מתן תיעדוף ספציפי לחיילים משוחררים ולאנשי מערכת הביטחון לרכישת קרקע או דירה בכרמיאל.

מהלך זה, מצטרף אל סדרת התהליכים אותם פורס אלון אזולאי בתוכניתו ״תוכנית אלון״, תוכנית אותה חושף בימים אלו בפני חברי הכנסת והשרים בממשלה וכבר פועל ליצירת לובי פוליטי, שיתמוך בתוכנית כהחלטת ממשלה.

אם אכן יצליח אלון אזולאי להעביר את ״תוכנית אלון״ כהחלטת ממשלה, הדבר צפוי להעניק תיעדוף משמעותי לתושבי העיר כרמיאל ולמשוך רבים מתושבי הארץ להתגורר בכרמיאל.

כזכור, במסגרת ״תוכנית אלון״ מעוניין אזולאי לקדם שיתוף פעולה עם הממשלה, כך שזו תכריז על כרמיאל כבירת הגליל ותפנה תקציבים ייעודיים למען חיזוק ההתיישבות היהודית ובהם: השקעה בכלכלה המקומית, יצירת מאות עד אלפי מקומות תעסוקה איכותיים בדגש למשיכת חברות הייטק בינלאומיות לכרמיאל, תוך יצירת שיתופי פעולה עם קרנות הון סיכון מובילות בישראל ובחו״ל.

לצד זאת, מתכוון אזולאי במסגרת ״תוכנית אלון״ להשקיע במערכת החינוך ולבסס את כרמיאל כעיר סטודנטיאלית, לקדם הקמת אוניברסיטה, ולייצר תוכנית שתסייע למאות הסטודנטים להישאר בכרמיאל תוך מתן סיוע במציאת מקומות תעסוקה איכותיים ומגורים.

מטרתו של אלון אזולאי אחת – לחזק את כרמיאל בין היתר באמצעות השארת הצעירים ומשיכת צעירים לעיר.

אלון אזולאי התייחס לדברים ואמר: ״בימים אלה אני כבר פועל בצירים רבים כדי לקדם את ״תוכנית אלון״ אותה כתבתי, תוכנית שתהפוך את כרמיאל באופן רשמי לבירת הגליל של ישראל ולעיר חזקה בצפון.

בין היתר, אני מתכוון במשמרת שלי, לייצר הטבות משמעותיות לרכישת קרקע או דירה לחיילים משוחררים וליוצאי מערכת הביטחון בכרמיאל בכלל.

אנשי הביטחון הם אלו שעובדים יומם וליל כדי לשמור עלינו מכל משמר. כפי שהם שומרים עלינו, כך אנו צריכים לשמור ולדאוג להם, וכך אני מתכוון לעשות.

קידום צעד זה, יסייע בחיזוק העיר כרמיאל בהיבטים רבים, יחזק את ההתיישבות היהודית, יסייע בשמירה על אופייה של העיר ויחליש את ההגירה השלילית ובריחת הצעירים מהעיר.

כפי שהתחייבתי בתחילת הקמפיין, כך אני מתחייב גם עכשיו – לעמוד מאחורי כל מילה ולפעול למען עתיד ילדינו. יחד, נעשה שינוי, ונחזיר אחת ולתמיד את התקווה לתושבי כרמיאל.

תוכן הכתבה והנאמר בה היא על דעתו ואחריותו של הכותב.

הגליל.נט

Read Previous

הטכנולוגיה החדשנית שהביאה להצלת חיים

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.

נגישות