אילן פייביש נטמן בעירו בכרמיאל

אילן פייביש. תיעוד ברשתות חברתיות לפי סעיף 27 א’ לחוק זכויות יוצרים

התאונה התרחשה בסביבות השעה 06:20 כאשר השניים נסעו ברכב היוקרתי, רכב הדגמה פרארי 236 חשמלית, בעלות של 2.5 מיליון שקלים, שקיבלו על מנת לבצע נסיעת התרשמות מצולמת לצורך סיקור עיתונאי.

באחד העיקולים הרכב התהפך מסיבה שטרם התבררה והחל לבעור. השניים נלכדו בתוך הרכב ולא הספיקו להיחלץ. לוחמי האש מתחנת אזורית בנימין שהגיעו לזירת התאונה חילצו אותם אך הם היו כבר ללא סימני חיים וצוות מד”א נאלץ לקבוע את מותם במקום.

אילן פייביש נולד, גדל והתגורר שנים רבות בכרמיאל, מוכר ואהוב. בן 54. נולד בכרמיאל לאחת המשפחות המייסדות של העיר, משפחת פייביש. המשפחה שעלתה מרומניה הגיעה היישר לעיר שהייתה אז בת פחות משנה וכך הפכה לאחת המשפחות המייסדות. הותיר אחריו שני ילדים בוגרים בני 25, אחות ואישה לשעבר.

מגיל צעיר פיתח אהבה לעולם המכוניות, בהמשך הפך את התחביב לעיסוק העיקרי, עיתונאי רכב. במרוצת השנים הפך את לאחד מעיתונאי הרכב המוכרים והמוערכים בארץ.
הקים וניהל את אתר טורבו מגזין שעסק ברכבי פנאי ויוקרה, היה חבר במועדוני רכב, אירגן אירועים שונים כמו ירידים מוטוריים וירידי רכבי אספנות. לפני מספר שנים העתיק מגוריו לאזור תל-אביב בשל עיסוקיו.
יום לפני התאונה הקטלנית, הספיק פייביש להעלות בערוץ הטיקטוק שלו סרטון קצר עם הפרארי האדומה, ואמר: “יש פרארי ויש את כל השאר”.

הפרארי שעלתה באש. קרדיט דוברות הכבאות מחוז יו”ש

יפה, אחותו של אילן: “אילן היה אדם מאוד חברותי, מלא שמחת חיים, אהב מאוד את ההורים והיה מחובר אליהם באופן שקשה לתאר עד יומם האחרון.

הוא הקדיש את כל כולו לספורט המוטורי גם בארץ וגם בחו”ל וחילק את זמנו בין כרמיאל לתל אביב. אילן ידע לגעת באנשים, היו לו הרבה מאוד חברים, במיוחד בעלי רכבי יוקרה בארץ”.

אחד מחבריו היטיב לתאר את אילן: “עוד לפני 25 שנה היית מגיע אליי הביתה בכל פעם שהייתי מקבל מגזיני רכב חדשים , לוקח כמה חדשים ומחזיר את האחרים, ישבנו בסלון ודיברנו שעות על רכבים, שנינו היינו מורעלים על רכבים וכל כתבה או ידיעה על רכב מעניין הקפיצה אותך כאילו היית ילד בחנות ממתקים, בזמנו היינו מורעלים על איטלקיות ואני אישית על אלפות, עברו השנים והפכת לעיתונאי רכב מוביל ואפילו הקמת את טורבו מגזין Turbo Magazine בבעלותך. היום התעוררתי לבשורה כואבת במיוחד שנהרגת בתאונת דרכים, בפרארי 296 GTS ספיידר של צחי מנשרי תחסר לנו מאד ולכל חובבי הרכב בארץ ובעולם. אילן יהי זכרך ברוך.

הרכב לפני השריפה. תיעוד ברשתות חברתיות לפי סעיף 27 א’ לחוק זכויות יוצרים

חבר נוסף מתאר: “אם יש משהו אחד שיכול להגדיר את אילן פייביש זה חיוך. פייביש תמיד חייך. לא משנה מה, לא משנה מתי. כל פגישה עם אילן פייביש באירוע מתחילה בפרישת ידים ענקית וחיבוק. לא חיבוק של כדרך אגב לא חיבוק לא של סתם אחוקים. אם רצית או לא, פשוט חיבוק אמיתי שממס את הלב ועם שאלה נלווית “עם איזו גרוטאה אתה עכשיו?”

עליזה רוזן הברמן

Read Previous

עקורי הגליל – לאחר שבעה וחצי חודשים, תושבי הצפון בנו מחנה פליטים

Read Next

מנהלת מחוז הצפון במשרד החינוך דר אורנה שמחון שוב קוטפת פרס הצטיינות

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נגישות